USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Південна Корея має докази, що Росія використовує озброєння з КНДР у війні проти України

Наразі триває візит Кім Чен Ина до Росії
Південна Корея
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Південна Корея вже давно розуміє, що Північна Корея постачала Росії зброю для ведення повномасштабної війни проти України. Про це повідомляє видання Yonhap із посиланням на Офіс південнокорейського президента.

"Складно про це говорити, бо це питання розвідки, але ми вже давно підтвердили, що надане Північною Кореєю озброєння використовується Росією на полі бою в Україні", – цитують представника відомства у виданні.

Чиновник також зазначив, що оцінювати підсумки зустрічі Путіна та Кім Чен Ина передчасно, оскільки візит останнього до РФ ще триває. Він також додав, що в п'ятницю та суботу лідер КНДР має відвідати ще два міста Росії та військові об'єкти.

"Ми уважно стежимо за всіма ситуаціями, що відбуваються, і результатами, що відбуваються. Ми обговорюємо багатосторонні заходи, які ми можемо вжити разом зі Сполученими Штатами, Японією та іншими ключовими друзями, а також індивідуальні заходи, які ми можемо вжити самостійно", – зауважив посадовець.

Новини за темою: КНДР уже півтора місяця постачає РФ боєприпаси, – Буданов

Що відомо про візит Кім Чен Ина до Росії? 

На початку тижня ми повідомляли, що Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин прибув на зустріч із Володимиром Путіним.

Глава КНДР прибув до Росії на бронепоїзді. Вони зустрілися на Східному космодромі в Амурській області.

Путін пообіцяв допомагати Північній Кореї будувати супутники.

Згодом диктатор КНДР похвалив Путіна за напад на Україну. Кім Чен Ин назвав дії окупантів "священною боротьбою для захисту державного суверенітету" І підтвердив, що Північна Корея завжди буде разом з Росією "у боротьбі проти імперіалізму".

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години