USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Підприємці знову можуть реєструвати бізнес на Google-картах

З квітня 2022 року функції були заблоковані для українських користувачів з безпекових міркувань
google
Джерело: відкриті джерела

Тепер українці знову зможуть додавати нові бізнеси на Google Maps, а також редагувати й верифікувати профілі підприємств та інших установ. Про це інформує пресслужба Міністерства в Telegram.

"З квітня 2022 року функції були заблоковані для українських користувачів з безпекових міркувань. Тепер українці зможуть додавати нові бізнеси на Google Maps, а також редагувати й верифікувати профілі підприємств та інших установ", – йдеться в повідомленні.

Очікується, що це допоможе малим і середнім підприємцям просуватися. Наприклад, власники переміщених бізнесів можуть змінити локацію в профілі Google Business та привернути увагу клієнтів на новому місці.

Крім того, Google застосує спеціальний контроль спаму, щоб майданчик використовували за призначенням. Наразі сервіси не будуть доступні на тимчасово окупованих територіях і в регіонах, де тривають активні бойові дії.

Нагадаємо, нещодавно Google українізував застосунок для людей із порушеннями зору Lookout.

Читайте також:
10 послуг в одній заяві: 10 послуг в одній заяві: "Дія" запускає велике нововведення для бізнесу "е-Підприємець"
Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про "клуб білого бізнесу"
Telegram запускає власну валюту Stars Telegram запускає власну валюту Stars
Кропачов: Сьогодні відбувається знищення бізнесу та, найголовніше, – тиск на медіа Кропачов: Сьогодні відбувається знищення бізнесу та, найголовніше, – тиск на медіа