USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Педагог з України вперше в історії потрапив до десятки найкращих вчителів світу

Вчитель викладає українську мову і літературу у столичній школі
Артур Пройдаков
Артур Пройдаков
Джерело: відкриті джерела

Вчитель української мови і літератури Артур Пройдаков став першим українським педагогом, який потрапив до десятки найкращих вчителів за версією найпрестижнішої світової премії для освітян Global Teacher Prize.

Більше про вчителя

Артур Пройдаков народився у місті Кадіївка, що на зараз окупованій частині Луганщини.

У листопаді 2014 року через окупацію свого міста був змушений виїхати на Сумщину, де викладав у школі міста Ромни.

Пізніше Пройдаков переїхав до Києва, де працює у школі MIDGARD.

Після повномасштабного російського вторгнення він організував курси з української мови для переселенців, а також проводив уроки в рамках Всеукраїнського розкладу. 

Крім того, Пройдаков є автором уроків у Всеукраїнській школі онлайн й обіймає посаду виконавчого директора в освітній фундації MriyDiy. 

"Під менторством Артура школярі невеликих міст складають ЗНО на 190+ балів, вже після першого року в університеті знаходять роботу в SMM або копірайтингу та мимоволі закохуються в сучасну українську літературу. Під час занять він проводить опитування у Телеграм-каналі, навчає учнів SMM-менеджменту та створює приємний мікроклімат для навчання за допомогою ігор. Мрія Артура – побудувати культурний міст між людьми з заходу та сходу України за допомогою міжобласних подорожей. Він переконаний, що завдяки стиранню бар’єрів між українцями буде легше протидіяти пропаганді ззовні", – йдеться на сайті Global Teacher Prize Ukraine 2021.

"Дуже важко повірити в це й усвідомити це. 10 людей на планеті Земля. 10 освітян. І я, український учитель, серед цієї 10-ки. Це надихає й мотивує", – написав Пройдаков.  

Зазначимо, що переможця найпрестижнішої світової премії для освітян Global Teacher Prize оголосять 8 листопада у Парижі в штаб-квартирі ЮНЕСКО. Переможець отримає нагороду розміром в 1 мільйон доларів. 

Нагадаємо, ми писали, що "Укрпошту" визнали найкращим поштовим оператором світу, а "Російський корабель..." – маркою року.

Теги: освіта
Читайте також:
Завдання ЗНО (чи НМТ) з 2025 року мають укладати за новим правописом. Чи будуть труднощі у вступників? Завдання ЗНО (чи НМТ) з 2025 року мають укладати за новим правописом. Чи будуть труднощі у вступників?
Проєкт і топ: Мовознавиця розповіла, наскільки українці за п'ять років звикли вживати нові слова Проєкт і топ: Мовознавиця розповіла, наскільки українці за п'ять років звикли вживати нові слова
Бізнес залучатимуть до навчального процесу: Опубліковано для обговорення новий законопроєкт про освіту Бізнес залучатимуть до навчального процесу: Опубліковано для обговорення новий законопроєкт про освіту
У У "Дії" з'явилися документи про освіту