USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

Оточення Путіна після ордеру на його арешт почало терміново шукати нового господаря, – експерт

Розглядається кілька доволі знакових фігур
Пригожин Путін
Джерело: відкриті джерела

Ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна, що 17 березня був виданий Міжнародним кримінальним судом в Гаазі, став фактично останнім кроком до того, щоб оточення керівника Кремля почало шукати собі нового господаря. Про це в ефірі UWN заявив політтехнолог Олег Постернак.

Ким можуть замінити Путіна

За словами політтехнолога, на цей момент називається кілька прізвищ: це голова ПВК "Вагнера" Євген Пригожин, прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін, мер Москви Сергій Собянін.

Новини за темою: Ордер на арешт Путіна – це величезне приниження для нього як політика і серйозний сигнал для його оточення

"Вже зараз в російських медіа помітні пошуки нового господаря. Хтось надзвичайно сильно придивляється до Пригожина, незважаючи на те, що він страждає від конфлікту з Кремлем і міністерством оборони, хтось дивиться на нову приватну військову армію "Газпрому", а хтось придивляється до Мішустіна. У випадку відставки Путіна виконуючим обов’язки президента Росії буде прем’єр-міністр Росії Мішустін. Хтось починає вкладатися в Собяніна – мера Москви, який сприймається багатьма, як людина потенційно виважена і здатна зупинити війну. А хтось взагалі починає між собою на кухнях говорити про визволення Навального і ставку Заходу на це, особливо після вручення "Оскара" – там почались і вже зараз переходять в нову стадію процеси корпоративної гризні, придивляння, апаратні якісь речі, які нам Україні надзвичайно вигідні: гризіть свої шкури скільки завгодно, швидше зупинимо цю війну", – наголосив Постернак.

Нагадаємо, палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду в Гаазі видала ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої з прав дітей у РФ Марії Львової-Бєлової.

Ордери на арешт Путіна та Львової-Бєлової видані за поданими прокуратурою клопотаннями 22 лютого 2023 року.

При цьому головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан наголосив, що Путін може постати перед судом за злочини, скоєні під час війни Росії в Україні, попри аргументи Кремля про те, що на країну не поширюються рішення Міжнародного кримінального суду.

 

Читайте також:
У Нідерландах українські біженці стали жертвами трудової експлуатації У Нідерландах українські біженці стали жертвами трудової експлуатації
Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих
Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають "дорогою смерті"
Бразилія заявила, що може арештувати Путіна Бразилія заявила, що може арештувати Путіна