USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Окупанти "офіційно" визнали, що повністю знищили місто Попасна

До 2022 року Попасна – місто майже з 20 тисячами населення
Попасна
Джерело: соцмережі

Окупанти у своїй документації перестали вказувати існування міста Попасна Луганської області, яке в 2022 році розгромили російські війська. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація у Facebook.

"У так званій "ЛНР" уведені в дію "закони" "Про адміністративно-територіальний устрій" та "Про утворення на території "ЛНР" міських та муніципальних округів". Зокрема, ухвалені 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). В жодному з переліків немає Попасної", – йдеться у повідомленні ОДА. 

Джерело: deepstatemap

Якщо раніше окупанти тільки казали про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні.

Населені пункти колишнього Попаснянського району окупанти підпорядкували найближчим містам. Попасна до 2022 року – місто майже з 20 тисячами населення.

Втрати РФ у війні за підрахунком CSIS

Російська армія за рік агресії проти України втратила більше військових, ніж за всі попередні разом узяті війни, у яких РФ брала участь після Другої світової. Про це йдеться у звіті Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS).

Там зазначають, що кількість убитих росіян приблизно у два-п'ять разів перевищує кількість втрат Росії у Чечні майже за півтора десятиліття.

Рівень виснаження окупантів в Україні також набагато вищий, ніж у війнах, у яких брали участь радянські або російські військові. Росія в середньому стабільно втрачає в Україні 5000–5800 регулярних і нерегулярних солдатів на місяць.

Читайте також:
На Донеччині окупанти зруйнували греблю Карлівського водосховища: Розрочато евакуацію населення На Донеччині окупанти зруйнували греблю Карлівського водосховища: Розрочато евакуацію населення
Автівка Автівка "Білих янголів" потрапила під обстріл росіян на Донеччині: Пʼятеро поліцейських екіпажу поранені
В ООН заявили про серйозну гуманітарну кризу в районі Мар’їнки В ООН заявили про серйозну гуманітарну кризу в районі Мар’їнки
Надсилав росіянам розвіддані про оборону Києва. СБУ затримала зрадника Надсилав росіянам розвіддані про оборону Києва. СБУ затримала зрадника