Трагічна подія сталася в селі Серне Берегівського району Закарпатської області - чоловік підпалив 10-річного хлопчика своєї співмешканки. Дитина померла в реанімаційному відділенні, а підозрюваного затримали правоохоронці, повідомили в пресслужбі Національної поліції в Закарпатській області.
За даними слідства, інцидент трапився увечері 13 травня. Саме тоді до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію до лікарні 10-річного хлопчика. У дитини діагностували близько 80% опіків тіла.
Лікарі кілька днів намагалися врятувати життя пацієнта, проте від отриманих травм він помер в реанімаційному відділенні.
"Рідні загиблого в своїх поясненнях розповідали поліцейським, що під час спалювання трави хлопчик випадково пролив на себе легкозаймисту речовину і так почалося займання. Правоохоронці ж почали встановлювати точні обставини, за яких померла малолітня дитина", - зазначили в полції.
Згодом зʼясувалося, що до події причетний 33-річний співмешканець матері потерпілого хлопчика. Й умисний підпал одягу на дитині вчинив саме він. Це сталося після того, як між дорослим і дитиною виникла сварка.
Поліцейські повідомили зловмиснику про підозру. Фігуранта взяли під варту без можливості внесення застави.
Нині слідчі готують всі необхідні матеріали для скерування справи до суду, а також проводять необхідні процесуальні дії, за результатами яких буде надано правову оцінку й діям матері. Слідство у справі триває.
Побиття дітей
Раніше ми повідомляли, що на Тернопільщині двоє малолітніх дітей опинилися в лікарні з чисельними травмами. В обох хлопчиків медики діагностували чисельні гематоми, а в старшого – ще й перелом. У завданні тілесних ушкоджень дітям підозрювали співмешканця матері.
Як встановили поліцейські, "вихованням" дітей займався житель Тернопільського району 2000 року народження. Мати – жителька Закарпатської області залишила їх на чоловіка, а сама майже ще наприкінці минулого року поїхала за кордон.
А в Миколаєві чотирирічна дівчинка потрапила з гематомами в лікарню. Дитину побила мати.