USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

На Сумщині активізувалися диверсійні групи окупантів, – Демченко

Основна ціль ворожих ДРГ – знайти місця розташування українських підрозділів
ДРГ
Джерело: відкриті джерела

Українські прикордонники фіксують збільшення ворожих диверсійно-розвідувальних груп у Сумський області. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

"У Сумській області простежується активність ворожих диверсійно-розвідувальних груп. У Чернігівській області цього не фіксується, а ось Сумщина – це той напрямок, де ворог постійно намагається проводити диверсійну діяльність. Не можна сказати, що щодня російські ДРГ намагаються зайти на нашу територію, але їхня активність досить висока", – розповів Демченко.

За його словами, основна ціль ворожих диверсійно-розвідувальних груп полягає у тому, щоб знайти місця розташування наших підрозділів, дізнатися, як побудована оборона, щоб надалі наносити туди удари з потужного озброєння.

"Також ДРГ може мати завдання нанести ураження по наших позиціях власними силами, але цю загрозу хлопці добре розуміють. Застосовуються всі необхідні дії, щоб завчасно виявляти ворожі ДРГ", – зазначив речник Держприкордонслужби.

Війська РФ продовжують обстріли прикордоння

Як інформує Оперативне командування "Північ", російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

"Всього протягом доби нараховано 40 обстрілів (184 вибухи) із різних видів озброєння", – йдеться у повідомленні.

Більше про ситуацію на Сумщині

Раніше у Генштабі заявляли, що окупанти нарощують військову присутність поблизу кордону із Сумською областю та проводять диверсійно-розвідувальну діяльність. Зазначалося, що російські військові обстрілюють населені пункти з території РФ та нарощують щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України.

Новини за темою: Буданов прогнозує наступ росіян в напрямку Сум, – ЗМІ

Речник оперативно-тактичного угруповання військ (ОТУВ) "Сіверськ" Вадим Мисник повідомляв, що ситуація на кордоні з Російською Федерацією у Сумській області є напруженою, окупанти продовжують обстріли прикордонних населених пунктів.

Як нещодавно заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, наступ російських окупантів на Сумщину не слід виключати. За його словами, як і на півночі Харківщини, російські військові там можуть намагатися наступати, щоб відволікти українські сили з інших ділянок фронту. На його думку, оборону на цьому напрямку слід і надалі посилювати.

Читайте також:
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині
В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС
ЗМІ повідомили, яку військову допомогу Південна Корея може надати Україні ЗМІ повідомили, яку військову допомогу Південна Корея може надати Україні
Демобілізація в Україні наразі неможлива, – очільник МВС Демобілізація в Україні наразі неможлива, – очільник МВС