USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

На Полтавщині комунальник вимагав у підприємця хабар за перевезення загиблих військових та за їх поховання

Цікаво, що комунальник тісно пов'язаний з колишнім головою Полтави Мамаєм по партії "Совість України"
Затримання Нечипоренка Полтава 14 квітня_4
Джерело: Telegram Офіс Генпрокурора

Офіс Генерального прокурора оголосив підозру посадовцю комунального підприємства похоронно-ритуального обслуговування Полтавської міської ради в одержанні хабаря за транспортування та поховання військовослужбовців. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Деталі

За даними слідства, заступник керівника комунального підприємства вимагав у підприємця хабар за неперешкоджання у здійсненні ним підприємницької діяльності, пов’язаної з наданням ритуальних послуг.

Підприємець на постійній основі мав сплачувати підозрюваному готівкою 25% від заробленої суми коштів з перевезення загиблих військових. Також він мав здійснювати щомісячні перерахування фіксованої суми за кожне поховання.

Правоохоронці затримали посадовця в порядку ст. 208 КПК України під час чергової передачі коштів.

Про кого йдеться

За інформацією ЗМІ, йдеться про Сергія Нечипоренка – заступника директора Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування Полтави. 

Цікаво, що він є ексдепутатом міської ради від партії "Совість України". Також, за деякими даними, Нечипоренко є кумом Дмитра Третьякова – директора Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування. Той своєю чергою є кумом колишнього міського голови Олександра Мамая, що був звільнений з посади за рішенням Вищого антикорупційного суду. Мамай, до речі, теж балотувався на посаду міського голови Полтави саме від партії "Совість України".

Раніше у Києві затримали голову військово-лікарської комісії, який допомагав ухилянтам.

Читайте також:
Жертви в Одесі та обстріл військового аеродрому в Миргороді: Подробиці чергової нічної атаки росіян Жертви в Одесі та обстріл військового аеродрому в Миргороді: Подробиці чергової нічної атаки росіян
У Полтавській області стався землетрус У Полтавській області стався землетрус
Український уряд наближається до ухвалення рішень Гаазького трибуналу щодо Росії, – Чубаров Український уряд наближається до ухвалення рішень Гаазького трибуналу щодо Росії, – Чубаров
Вдарив сокирою вагітну: У Полтаві затримали чоловіка за розбійний напад у магазині Вдарив сокирою вагітну: У Полтаві затримали чоловіка за розбійний напад у магазині