USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

На Полтавщині комунальник вимагав у підприємця хабар за перевезення загиблих військових та за їх поховання

Цікаво, що комунальник тісно пов'язаний з колишнім головою Полтави Мамаєм по партії "Совість України"
Затримання Нечипоренка Полтава 14 квітня_4
Джерело: Telegram Офіс Генпрокурора

Офіс Генерального прокурора оголосив підозру посадовцю комунального підприємства похоронно-ритуального обслуговування Полтавської міської ради в одержанні хабаря за транспортування та поховання військовослужбовців. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Деталі

За даними слідства, заступник керівника комунального підприємства вимагав у підприємця хабар за неперешкоджання у здійсненні ним підприємницької діяльності, пов’язаної з наданням ритуальних послуг.

Підприємець на постійній основі мав сплачувати підозрюваному готівкою 25% від заробленої суми коштів з перевезення загиблих військових. Також він мав здійснювати щомісячні перерахування фіксованої суми за кожне поховання.

Правоохоронці затримали посадовця в порядку ст. 208 КПК України під час чергової передачі коштів.

Про кого йдеться

За інформацією ЗМІ, йдеться про Сергія Нечипоренка – заступника директора Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування Полтави. 

Цікаво, що він є ексдепутатом міської ради від партії "Совість України". Також, за деякими даними, Нечипоренко є кумом Дмитра Третьякова – директора Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування. Той своєю чергою є кумом колишнього міського голови Олександра Мамая, що був звільнений з посади за рішенням Вищого антикорупційного суду. Мамай, до речі, теж балотувався на посаду міського голови Полтави саме від партії "Совість України".

Раніше у Києві затримали голову військово-лікарської комісії, який допомагав ухилянтам.

Читайте також:
Працівник військкомату отримав три роки в'язниці, бо хотів воювати на фронті, а не служити в ТЦК Працівник військкомату отримав три роки в'язниці, бо хотів воювати на фронті, а не служити в ТЦК
У Росії заарештували активи трьох європейських банків на понад 700 млн євро У Росії заарештували активи трьох європейських банків на понад 700 млн євро
Замах на Фіцо: Суд взяв під варту нападника на прем'єра Словаччини Замах на Фіцо: Суд взяв під варту нападника на прем'єра Словаччини
Організатор Організатор "п'яних вечірок" Андрій Ярина вийшов з-під варти під заставу у 272,5 тисячі гривень