USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

На Львівщині конфіскували активи російського оборонного підприємства майже на 5,5 млн доларів

ПАТ "Роствертол" є одним з ключових підприємств військово-промислового комплексу РФ, яке виробляє гвинтокрили для окупаційних угруповань
ВАКС
Джерело: відкриті джерела

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі в дохід України продукції російського підприємства ПАТ "Роствертол". Йдеться про партію комплектуючих для систем управління бойовими гелікоптерами, яку один із львівських заводів виготовив для Ростовської компанії за контрактом від 2011 року. Про це повідомили в Службі безпеки України.

Зазначається, що загальна вартість вилученої продукції становить майже 5,5 млн доларів.

"Відомо, що ПАТ "Роствертол" є одним з ключових підприємств військово-промислового комплексу РФ, яке виробляє гвинтокрили для окупаційних угруповань", – розповіли в Службі безпеки.

Російська компанія сподівалась отримати своє замовлення з українського заводу ще у 2014 році, але контррозвідники СБУ заблокували передачу вертолітних комплектуючих до РФ, додали у відомстві.

Після конфіскації вилученої продукції Служба безпеки ініціюватиме передачу технологічних складових на користь виробництва озброєнь для ЗСУ.

Раніше ми писали, що на Сумщині націоналізовано активи російського сенатора, який спонсорував ВПК РФ.

Зазначалося, що Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мінʼюсту про стягнення в дохід України активів, які належать підсанкційному сенатору Ради Федерації РФ Сергію Калашникову. Йшлося про націоналізацію 100% статутного капіталу ТОВ "Мотордеталь-Конотоп" на території Сумської області.

Це підприємство є одним із найбільших заводів у Європі, яке виробляє гільзи циліндрів для автомобільних, тепловозних та корабельних двигунів.

Читайте також:
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"
Сьогодні стартує Саміт миру у Швейцарії: Хто приїде, чого від нього чекати та інші деталі Сьогодні стартує Саміт миру у Швейцарії: Хто приїде, чого від нього чекати та інші деталі
ISW про ISW про "мирну ініціативу" Путіна: Диктатор намагається схилити Захід до поступок