USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 9 5 3 0 (+950)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

На Львівщині чиновниця ТЦК "відмазала" від армії 17 офіцерів, їй виписали штраф 4,8 тис. гривень

Таке покарання призначив Шевченківський суд Львова
суд

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

На Львівщині чиновниця ТЦК безпідставно виключила 17 офіцерів з військового обліку. Суд за це призначив їй штраф 4845 гривень, повідомляє Zaxid.net.

Таке покарання майорці Наталії Г., чиновниці територіального центру комплектування у Львівській області, призначив Шевченківський суд Львова.

Як вказано у постанові суду, майорка недбало поставилась до виконання обов’язків, підготувала документи про виключення з військового обліку 17 офіцерів запасу за станом здоров’я та передала їх своєму начальнику. Полковник підписав подані документи і це призвело до безпідставного виключення з обліку вказаних офіцерів запасу із правом виїзду за кордон. Це відбулось протягом березня – квітня 2022 року.

Також зазначається, що на час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону, інакше офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку.

На засідання суду чиновниця не прийшла, але подала письмову заяву про визнання своєї провини. 

Нагадаємо, у Хустському РТЦК та СП проводять службову перевірку через повідомлення про ймовірну спробу самогубства.

Також ми писали, що на Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК. Зазначалося, що інцидент перевірятиме спецпрокуратура.

Читайте також:
ВАКС дозволив конфіскувати майно експрезидента ВАКС дозволив конфіскувати майно експрезидента "Мотор Січі" Богуслаєва
Батьків, у яких є борги за несплату аліментів, позбавили права на відстрочку від мобілізації Батьків, у яких є борги за несплату аліментів, позбавили права на відстрочку від мобілізації
В Україні посмертно засудили бійця ЗСУ В Україні посмертно засудили бійця ЗСУ "Барса", який віддав життя на фронті: Деталі історії
Олігарха-втікача Онищенка заочно засудили до 15 років: Визнали винуватим в організації  Олігарха-втікача Онищенка заочно засудили до 15 років: Визнали винуватим в організації "газової схеми"