USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90

На Херсонщині 10 "волонтерів" отримали дозвіл на виїзд за кордон і не повернулися

Нині розпорядження про їх виїзд скасовані
Олександр Прокудін
Олександр Прокудін
Джерело: відкриті джерела

На Херсонщині 10 осіб від двох благодійних організацій скористалися системою "Шлях" і не повернулися в Україну. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

У своєму відеозверненні він зазначив, що видав дозволи на виїзд за кордон через систему "Шлях" для 10 представників волонтерських організацій "Єдина Україна" та "Аджалик". Однак вже під час другої поїздки ті не повернулися в Україну.

"Вони виїхали за межі країни і привезли обіцяну гуманітарну допомогу, зробили фото, відзвітували. Однак після цього вдруге вирішили виїхати і не повернулися назад в Україну", – зазначив очільник Херсонської ОВА.

При цьому уточнив, що нині розпорядження про їх виїзд скасовані.

"Також звернувся до правоохоронних органів з проханням перевірити факт незаконного перетину державного кодону. Співпрацюємо, аби притягнути їх до відповідальності. Ці недоорганізації більше не отримають погодження на виїзд за кордон", – додав Прокудін.

За його словами, він направив відповідні звернення інших ОВА міністерств, щоб вони не надавали цим двом організаціям дозволів на перетин кордону.

Раніше ми повідомляли, що в Україні викрили безпрецедентні за масштабами схеми виїзду чоловіків за кордон. Зазначалося, що вартість своїх "послуг" ділки оцінювали до 10 тисяч доларів.

Читайте також:
Польща та Україна можуть тимчасово закрити кордон для торгівлі товарами, – Туск Польща та Україна можуть тимчасово закрити кордон для торгівлі товарами, – Туск
Чоловікам призовного віку заборонили наближатися до кордону у 17 громадах на Буковині Чоловікам призовного віку заборонили наближатися до кордону у 17 громадах на Буковині
Е-чергою на кордоні зможуть скористатись водії легкових автомобілів Е-чергою на кордоні зможуть скористатись водії легкових автомобілів
Поляки тимчасово припинили блокаду одного з пунктів пропуску на кордоні з Україною Поляки тимчасово припинили блокаду одного з пунктів пропуску на кордоні з Україною