USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Герой мемів, Ютубу і війни: на Донеччині загинув відомий карпатський вівчар, який прославився своєю говіркою

Служити чоловік пішов до початку повномаштабного вторгнення
Михайло Кознюк
Джерело: відкриті джерела

На Донецькому напряму внаслідок поранень, спричинених ворожим артилерійським обстрілом, загинув карпатський вівчар Михайло Кознюк. Він став відомий завдяки відео, де розповідав про свою роботу на місцевій говірці. Про смерть воїна повідомляє Верховинська селищна рада. 

"Михайло Кознюк відстоював свободу власної держави та, на жаль, 12 лютого 2023 року внаслідок поранень, спричинених ворожим артилерійським обстрілом на Донецькому напрямку, віддав своє життя за наше майбутнє, за кожного з нас", – йдеться в повідомленні. 

ХТО ТАКИЙ МИХАЙЛО КОЗНЮК

Михайло народився у 1996 році у селі Буковець на Прикарпатті. Відомим він став після свого інтерв’ю у новинах "5 каналу". Тоді вівчар із захопленням розповідав про свою роботу на місцевій говірці. Відео набрало майже два мільйони переглядів, а хлопець став своєрідним героєм мемів. 

Михайло був контрактником, на службу пішов ще до початку повномасштабного вторгнення – 26 грудня 2021 року. Він служив головним сержантом 2-ї гірсько-штурмової роти. 

Раніше ми повідомляли, що у Бахмуті під час допомоги цивільному населенню загинув американський медик-волонтер Піт Рід. Автомобіль, у якому Піт з іншими волонтерами евакуювали поранених, розстріляли окупанти. Медик помер від ран.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах