USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Міноборони Німеччини просить уряд виділити ще 3,8 млрд євро для допомоги Україні, – Bild

Німеччина вже надала Києву 7,1 млрд євро у вигляді військової допомоги цього року
Борис Пісторіус
Джерело: відкриті джерела

Міністерство оборони Німеччини повідомило федеральний уряд про необхідність додаткового фінансування в розмірі 3,8 млрд євро для допомоги Україні цього року. Про це пише Bild.

З початку поточного року Берлін уже надав Києву допомоги на 7,1 млрд євро. Ці кошти використовуються для оплати військової продукції, яку Україна купує безпосередньо у промисловості. Також кошти будуть спрямовані на фінансування повторних замовлень зброї, яку Бундесвер передав українській армії.

Однак, як зазначає видання, Україна гостро потребує посиленої підтримки для ефективної оборони проти російських військ. Тому Міноборони повідомило уряду про додаткову потребу в 3,8 мільярда євро для допомоги Україні в поточному фінансовому році.

Новини за темою: Данія анонсувала новий пакет допомоги Україні, до якого увійшли ППО та F-16

У середу глава відомства Борис Пісторіус обговорив це питання з канцлером Олафом Шольцом.

Додаткові витрати мають бути представлені на затвердження парламенту в червні, включно із супутнім фінансуванням.

За інформацією Bild, Міністерство фінансів підтримує цю пропозицію оборонного відомства.

Крім того, джерела видання повідомили, що на 2025 рік Міноборони заклало рекордну суму в 15 мільярдів євро на допомогу Україні.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що для оборони Харківщини, де нещодавно російська армія перейшла до наступу, важлива далекобійна зброя для захисту оборонних позицій. Насамперед ідеться про системи Patriot.

Водночас він наголосив, що зараз для захисту критичної інфраструктури України потрібно щонайменше сім систем протиповітряної оборони.

Читайте також:
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині