USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Рада позбавила мандатів Волошина, Королевську та Солода

Ще до початку повномасштабного вторгення РФ Королевська та Солод виїхали з України
Королевська та Солод

Народні депутати від Опозиційного блоку Наталія Королевська та Юрій Солод в залі засідань ВР

Джерело: Уніан

Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні достроково позбавила мандатів нардепів від "ОПЗЖ" Олега Волошина, Наталію Королевську та її чоловіка Юрія Солода. Про це повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

"За" проголосували 330, 332 і 325 парламентарів відповідно.

Передісторія

Заяви на складання мандатів народних депутатів Наталії Королевської та її чоловіка Юрія Солода надійшли до Верховної Ради 15 лютого. Про це написав голова ВР Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Facebook.

"Заяви на складання повноважень народного депутата України до Верховної Ради України надійшли. Офіційно. Відповідно і позбавлення мандатів відбудеться у законний спосіб, згідно з Конституцією України", – зазначає Стефанчук.

Джерело: Руслан Стефанчук Facebook

21 лютого Верховній Раді офіційно запропонували позбавити мандатів нардепів від забороненої партії "ОПЗЖ" Наталію Королевську та Юрія Солода. На сайті парламенту опублікували відповідні проєкти постанов.

Де зараз Королевська та Солод 

За даними журналістів, Королевська з чоловіком проживає в Address Beach Resort в Дубаї. За деякими даними, вони вже є резидентами ОАЕ. Королевську та Солода ще в середині жовтня помітили в офісі Emaar, найбільшого забудовника в мегаполісі.

ЗМІ дізналися від джерел з будівельного бізнесу, що сім'я придбала нерухомості в Дубаї на 10 мільйонів доларів.

За даними представників ГУР, Королевська була серед осіб, яким Медведчук запропонував залишитися в Україні і перехопити владу відразу після теоретичної окупації.

Син Королевської та Солода 

21-річний Ростислав Солод, який два роки тому був обраний депутатом Краматорської міської ради, теж не перебуває на своєму робочому місці.

За цей рік війни він публікував stories з Казахстану, а згодом – з Дубаю. Судячи з його соцмереж, тепер він займається криптовалютою.

Читайте також:
В Росії знайшли тіло екснардепа від В Росії знайшли тіло екснардепа від "ОПЗЖ" Киви: В ГУР офіційно підтвердили ліквідацію зрадника
"Слуга народу" Куницький поїхав у п'ятиденне відрядження, а повернувся через три тижні, – розслідування
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах
Відпустки, пенсії та догляд за дітьми: Нардепи готують зміни для військових Відпустки, пенсії та догляд за дітьми: Нардепи готують зміни для військових