USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Mastercard приєднається до програми українського кешбеку

Меморандум між Mastercard і Мінекономіки, зокрема, спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу
Mastercard
Джерело: відкриті джерела

Міністерство економіки України та міжнародна технологічна компанія Mastercard підписали Меморандум про співпрацю, спрямовану на реалізацію політики "Зроблено в Україні". Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

"Наша співпраця з міністерством передбачає реалізацію широкого кола ініціатив, серед яких і технічна реалізація програми національного кешбеку, над якою ми вже плідно працюємо", – сказала Інга Андрєєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.

Згідно з меморандумом передбачено співпрацю сторін, зокрема, у сферах:

  • підтримки малого та середнього бізнесу, зокрема щодо вдосконалення цифрових процесів ведення бізнесу (цифрові рішення для прийому платежів, видачі електронних квитанцій, підвищення обізнаності про інноваційні фінансові тенденції);
  • експертного та технологічного партнерства в реалізації програми національного кешбеку на українські товари в рамках підтримки платформи "Зроблено в Україні";
  • підтримки комунікаційних кампаній Мінекономіки для малих і середніх підприємств з метою підвищення конкурентоспроможності.
Новини за темою: В наступні 10 років Україні доведеться шукати 4,5 млн працівників, – Мінекономіки

Раніше ми повідомляли, що українці зможуть скористатись новою послугою – отримати компенсацію частини оплати товарів і послуг, вироблених в Україні. Її держава запроваджує у межах нової державної програми кешбеку "Купуй українське".

Мета програми – залишити українські гроші в Україні.

Програма "українського кешбеку", що передбачає повернення покупцям частину коштів, сплачених за вироблені в Україні товари, ймовірно, запрацює влітку. Вже понад місяць над цією ідеєю працюють Офіс президента та уряд. До програми залучений також і український бізнес.

Кабінет міністрів вже затвердив зображення торговельної марки для товарів, вироблених в Україні. Зображення "Зроблено в Україні" зможуть безплатно використовувати бізнес, установи та організації незалежно від форми власності.

В уряді кажуть, що бренд допоможе виділити товари, виготовлені українським виробником, серед подібних товарів в обігу, популяризувати товари українського виробництва та стимулювати внутрішній попит на них.

 
Читайте також:
У Кабміні хочуть підвищити ПДВ та військовий збір від 1,5% до 5%, – ЗМІ У Кабміні хочуть підвищити ПДВ та військовий збір від 1,5% до 5%, – ЗМІ
У квітні ВВП України виріс на 4,3%, однак його сповільнюють масовані ракетні обстріли У квітні ВВП України виріс на 4,3%, однак його сповільнюють масовані ракетні обстріли
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Справа Кропачова: Робота ТОВ Справа Кропачова: Робота ТОВ "Краснолиманське" заблокована, тисячі людей втратили роботу