USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

В наступні 10 років Україні доведеться шукати 4,5 млн працівників, – Мінекономіки

До початку повномасштабного вторгнення Україна вже стикалася з нестачею робочої сили
Робота
Джерело: відкриті джерела

Протягом наступних десяти років Україні доведеться додатково залучити 4,5 млн працівників на ринок праці, щоб здійснити післявоєнне відновлення. Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Зазначається, що до початку повномасштабного вторгнення Україна вже стикалася з нестачею робочої сили. Проте відтік за кордон після 24 лютого 2022 року понад 6 млн українців погіршив ситуацію з робочою силою в країні.

"Відновлення ринку праці – це не наслідок перемоги, це шлях до перемоги. Оскільки країна наближається до повоєнної епохи відбудови суспільства, потреби в робочій силі лише зростатимуть, щоб відповідати вимогам економічного відновлення", – йдеться в повідомленні.

Україна вже проводить з цього приводу консультації з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) і Міжнародною організацією праці (МОП).

"Попереду нас очікує тісна співпраця задля допомоги державі на її шляху до відновлення і формування перспективнішого майбутнього України та її народу. Економічне відновлення має першочергове значення для цього процесу", – зазначив голова представництва МОМ Ан Нгуєн.

Йдеться, зокрема, про оновлення ринку праці в Україні на основі нових економічних реалій.

Рівень безробіття в Україні

У НБУ прогнозують, що до кінця року рівень безробіття в Україні знизиться до 18,3%, за результатами І кварталу року він становить близько 20%. 

Читайте також:
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада ЄС схвалила використання доходів від заморожених російських активів на користь України Рада ЄС схвалила використання доходів від заморожених російських активів на користь України
В ЄС прагнуть розпочати переговори про вступ України до Союзу у червні, – ЗМІ В ЄС прагнуть розпочати переговори про вступ України до Союзу у червні, – ЗМІ
У 2024 році 59% нових ФОПів в Україні відкрили жінки У 2024 році 59% нових ФОПів в Україні відкрили жінки