USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Литва закрила два пункти пропуску на кордоні з Білоруссю

Діючими лишилися тільки пропускні пункти у Мядинінкай та Шальчинінкай
Литва
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

В ніч із 29 лютого на 1 березня Литва закрила ще два пропускні пункти на кордоні з Білоруссю – Лаворишкський і Райгардський. У країні залишаються діяти тільки пропускні пункти в Мядінінкай і Шальчінінкай. Про це повідомляє LRT.

Литовські інституції стверджують, що це спрямовано на розв'язання проблем національної безпеки, контрабанди, порушення міжнародних санкцій.

"З 1 березня також буде припинено рух пішоходів і велосипедистів через прикордонні пропускні пункти в Мядінінкай і Шальчінінкай, буде заборонено посадку і висадку пасажирів на залізничних прикордонних пунктах Кяна і Кібартай, за винятком особливих випадків, рішення за якими ухвалюватиме Служба охорони державного кордону", – йдеться у матеріалі.

Крім того, ухвалено рішення обмежити на 50 відсотків кількість дозволів, що видаються білоруським та литовським перевізникам, які здійснюють регулярні міжнародні пасажирські перевезення автобусами.

У виданні зазначають, торік департамент державної безпеки попередив, що білоруська розвідка намагається вербувати людей, які їздять між Литвою та Білоруссю.

Влітку минулого року Литва також закрила два пропускні пункти на кордоні – Шумський та Тверячуський.

Нагадаємо, що з листопада минулого року Литва забороняє будь-який імпорт, завантаження та дегазацію російського зрідженого природного газу (ЗПГ) на всіх об’єктах. 

Читайте також:
Цьогоріч Литва виділить 1,2 мільярда євро на військову допомогу Україні Цьогоріч Литва виділить 1,2 мільярда євро на військову допомогу Україні
Росія використовує аеродроми Білорусі: У Повітряних силах ЗСУ оцінили загрозу авіаційних ударів Росія використовує аеродроми Білорусі: У Повітряних силах ЗСУ оцінили загрозу авіаційних ударів
Білорусь продає ліс через Польщу, яка пропускає підсанкційну деревину за фальшивими документами Білорусь продає ліс через Польщу, яка пропускає підсанкційну деревину за фальшивими документами
Заборонити імпорт агропродукції з РФ та Білорусі Євросоюз може вже у квітні, – Качка Заборонити імпорт агропродукції з РФ та Білорусі Євросоюз може вже у квітні, – Качка