USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Лукашенко заборонив білорусам користуватися БПЛА

При цьому диктатор дав пів року білорусам на те, щоб здати свої дрони "уповноваженим організаціям"
Лукашенко

Лукашенко

Джерело: відкриті джерела

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заборонив білорусам використовувати БПЛА. Відповідний указ він підписав 25 вересня.

Про що йдеться в указі

Документом забороняється ввозити, експлуатувати, зберігати і виготовляти дрони на території країни фізичним особам.

Під виключення потрапляють лише особи та організації, у яких є відповідний дозвіл від Департаменту з авіації Міністерства транспорту і комунікацій Білорусі.

"Документом встановлюється заборона для фізичних осіб на ввезення на територію Білорусі, зберігання, оборот, експлуатацію та виготовлення цивільних БПЛА", – наголошується в указі.

Також Лукашенко дав білорусам пів року на те, щоб вони встигли продати або віддати свої дрони "уповноваженим організаціям", оскільки указ вступає в дію у березні 2024 року.

Крім того, документом впроваджується облік всіх БПЛА. Для цього буде створена автоматизована система з даними власників дронів та їх кількістю у кожної людини. 

Нагадаємо, ми писали, що Європейський парламент затвердив резолюцію щодо Білорусі та диктаторського режиму Олександра Лукашенка

Читайте також:
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим
США наклали санкції на США наклали санкції на "гаманці" і оборонні підприємства режиму Лукашенка
В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА
У грудні ЗСУ отримають в рази більше безпілотників, – Міноборони У грудні ЗСУ отримають в рази більше безпілотників, – Міноборони