USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Китайський виробник електромобілів NIO готується до запуску свого першого смартфона: Що відомо

Смартфон буде доступний у двох конфігураціях, а використання технології UWB дасть розширені можливості для дистанційного керування автівками компанії
1
Китайська компанія NIO представила новий бренд смартфонів NIO Phone
Джерело: відкриті джерела

З'явилися офіційні рендери NIO Phone – першого смартфона від китайського виробника електромобілів. Телефон вже має ліцензії на захищений доступ до мережі та буде доступний у двох конфігураціях. Також очікується, що він включатиме спеціальну технологію, щоб надати власникам транспортних засобів NIO розширені можливості дистанційного керування. Про це інформує видання Gizmochina.

Китайська компанія NIO представила новий бренд смартфонів NIO Phone
Джерело: відкриті джерела

Зазначається, що NIO Phone представляють як високопродуктивний пристрій з орієнтовною ціною від 690 доларів до 969 доларів. Його тестування показало результат в AnTuTu – 1 360 974 бали, конкуруючи з пристроями на Snapdragon 8+ Gen 1.

Смартфон буде доступний у двох конфігураціях: 16 ГБ+512 ГБ та 16 ГБ+1 ТБ.

Використання ж технології UWB для розширених можливостей дистанційного керування свідчить про те, що компанія сподівається залучити власників транспортних засобів NIO як свою цільову аудиторію.

"Його стратегічна спрямованість на інтеграцію з транспортними засобами NIO та багатообіцяючі результати тестування вказують на те, що він прагне задовольнити свою сформовану клієнтську базу та потенційно залучити нових користувачів, які шукають високопродуктивні пристрої. Справжнім випробуванням для телефону NIO стане його сприйняття на ринку та його здатність зайняти нішу в індустрії смартфонів, що постійно розвивається", – зазначають у повідомленні.

Також нагадаємо, раніше ми писали, що Apple планує випустити iPhone 15 із роз'ємом USB-C. Роз'єми USB-C з'являться на чотирьох нових моделях iPhone, а також на навушниках AirPods Pro.

Зазначалося, що компанія Apple планувала використовувати власний роз’єм Lightning для iPhone аж до того часу, поки б не змогла повністю відмовитися від портів. Однак через рішення Європейського Союзу, який вимагає від виробників мобільних телефонів пристроїв перейти на стандарт USB-C до кінця наступного року, Apple довелося змінити курс.

Читайте також:
Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18 Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18
Instagram тестує рекламу, яку не можна пропустити Instagram тестує рекламу, яку не можна пропустити
YouTube Music дозволить шукати музику, наспівуючи її в мікрофон телефону YouTube Music дозволить шукати музику, наспівуючи її в мікрофон телефону
Google має білі листи сайтів та використовує дані з Chrome для алгоритмів пошуку, – витік документації Google має білі листи сайтів та використовує дані з Chrome для алгоритмів пошуку, – витік документації