USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

"Київстар" скасовує наступну плату за тариф та дарує своїм абонентам місяць безкоштовного інтернету та мобільного зв'язку

Компанія також виділяє 100 млн гривень на потреби ЗСУ
київстар
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

"Київстар" після відновлення від хакерської атаки вирішив скасувати планову плату за тариф для всіх своїх користувачів. Про це повідомили в пресслужбі "Київстару".

Зазначається, що абонентам передплати, контракту та контрактним абонентам з послугою "Домашній інтернет" не буде списано планову плату за пакет послуг у період із 22 грудня по 21 січня. Користувачам "Домашній інтернет" від "Київстар" та "ВСЕ РАЗОМ" не буде списано планову плату за пакет послуг з 1 по 31 січня.

Для корпоративних клієнтів "Київстар" буде надана знижка 100% на плату за тариф із використанням послуг мобільного зв’язку, фіксованого інтернету, передачі даних та телефонії з 1 по 31 січня. 

Новини за темою: Кібератака на "Київстар" могла бути наймасштабнішою проти України з початку війни, – британська розвідка

Окрім цього, компанія виділяє 100 мільйонів гривень на потреби ЗСУ. Докладніше про цільове призначення коштів "Київстар" повідомить згодом.

"Ми вдячні всім нашим клієнтам, партнерам, державним органам, а особливо СБУ, за те, що в такій критичній ситуації продовжували підтримувати та вірити в нас. У соцмережах ми бачили багато пропозицій перенаправити персональні компенсації клієнтів на допомогу ЗСУ. Ми вирішили не обирати – компенсації чи донат. Тому окрім скасування плати за тариф "Київстар" виділяє 100 мільйонів гривень на потреби ЗСУ", – зазначив президент компанії "Київстар" Олександр Комаров в інтерв'ю hromadske.

Нагадаємо, вчора вранці користувачі українського мобільного оператора "Київстар" знову повідомили про збої у роботі. Абоненти скаржилися на відсутність зв'язку, неможливість перевірити стан рахунку. Крім того, вони не могли скористатися іншими послугами у додатку, який також не працював.  Складнощі зі звʼязком виникли зокрема у ряді міст на заході і півдні України. Згодом у компанії "Київстар" усунули складнощі зі зв'язком.

Читайте також:
Атаку на Атаку на "Київстар" реалізувало хакерське угруповання SandWorm, яке є штатним підрозділом російського ГРУ
"Київстар" отримає ще один код на 10 мільйонів номерів – 077
Помста за Помста за "Київстар"? Хакери зламали сервери московського інтернет-провайдера
У У "Київстар" спростовують заяву СБУ, що хакери місяцями були в системі оператора та викрали дані абонентів