USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Київських школярів навчатимуть домедичній допомозі

В майбутньому така навчальна програма може стати частиною шкільного предмету "Захист України" або окремим предметом у навчальній програмі
домедична допомога
Перший тестовий урок з домедичної допомоги для школярів у Києві
Джерело: КМВА

У Києві започаткували навчальну програму з домедичної допомоги для школярів. Програма має допомогти дітям засвоїти основи медичної допомоги та розвинути такі важливі навички в цій сфері, повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

У КМВА уточнюють, що в умовах війни РФ проти України у часи постійної небезпеки через повітряні удари ворога ракетами і дронами діти мають вчити, як надати елементарну домедичну допомогу собі і врятувати життя іншим.

Тому Київська міська військова адміністрація спільно з Навчально-тренувальним центром тактичної медицини КоЛеСо ініціювали створення навчальної програми для школярів із домедичної допомоги.

"В умовах широкомасштабної війни РФ проти України, у часи постійної небезпеки через повітряні удари ворога ракетами і дронами діти мають вчити зі шкільної парти, як надати елементарну домедичну допомогу собі і врятувати життя рідним і близьким. Наша місія – докладати максимум зусиль для захисту кожного українця. Кожне збережене життя важливе!" – наголосив очільник КМВА Сергій Попко.

Так, вже днями в центрі тактичної медицини КоЛеСо відбувся перший тестовий урок для учнів 8-го класу однієї зі столичних шкіл. В майбутньому така навчальна програма, за погодження освітян, може стати частиною шкільного предмету "Захист України" (чи окремим предметом). 

У серпні цього року UWN повідомляв що в українських школах оновлять дисципліну "Захист України". Зокрема, очільник Міністерства освіти Оксен Лісовий інформував, що школярі, зокрема, вивчатимуть надання якісної домедичної допомоги, мінну безпеку, керування дронами і орієнтування на місцевості.

Як і раніше, цей предмет викладатимуть вчителі. Однак їх також будуть вчити. Для цього міністерство залучатиме до співпраці міжнародні та громадські організації, які мають досвід у навчанні дорослих. Зокрема тих спеціалістів, які готові навчати вчителів роботи із симуляторами FPV дронів, мають спеціалізацію в топографії, домедичній допомозі та запобіганні травматизму.

Читайте також:
Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється з запізненням на рік, - Зеленський Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється з запізненням на рік, - Зеленський
Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок
Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку "Резерв+"