USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Колишній держсекретар США Майк Помпео увійшов до ради директорів "Київстар"

А генеральний директор VEON Group Каан Терзіоглу призначений головою ради директорів "Київстар"
Майкл Помпео

Колишній держсекретар США Майк Помпео

Джерело: відкриті джерела

Колишній держсекретар США Майк Р. Помпео приєднається до ради директорів "Київстар", українського дочірнього підприємства VEON, як незалежний невиконавчий директор. Про це повідомила пресслужба VEON, материнського холдингу компанії.

Секретар Помпео приєднується як партнер Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми, яка прагне розвивати довгострокові партнерські відносини з провідними світовими компаніями в різних галузях і регіонах. Крім того, генеральний директор VEON Group Каан Терзіоглу призначений головою Ради директорів "Київстар".

Ці зміни у Раді директорів "Київстар" є відображенням відданості VEON Україні, відродженню та відбудові країни. Як було оголошено раніше, VEON інвестує в Україну 600 мільйонів доларів США протягом наступних трьох років та ініціює запуск програми Invest in Ukraine NOW ("Інвестуйте в Україну ЗАРАЗ"), запрошуючи інші міжнародні компанії взяти участь у відбудові України. Зобов’язавшись надавати послуги в Україні, VEON вийшла з Росії, оголосивши про завершення угоди 9 жовтня 2023 року.

"Я з гордістю приєднуюся до VEON і "Київстар" у їхній надзвичайній службі народу України, наданні такого необхідного зв’язку та цифрових послуг у сферах здоров’я, навчання, розвитку бізнесу та розваг", – наводиться у пресрелізі коментар Помпео.

Президент "Київстар" Олександр Комаров вважає, що призначення Помпео – це "потужний сигнал нашої відданості покращенню інвестиційного клімату в Україні".

Що відомо про Майкла Помпео

Майк Помпео обіймав посаду 70-го держсекретаря США з 2018-го до 2021 року і шостого директора Центрального розвідувального управління США з 2017-го до 2018 року. Перед цим Помпео представляв штат Канзас у Палаті представників США з 2011-го до 2017 року та був генеральним директором Thayer Aerospace з 1996-го до 2006 року. Він закінчив Військову академію США у Вест-Пойнті і здобув ступінь доктора права Гарвардської школи права.

Як працюють "Київстар" та VEON

"Київстар" – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2023 року обслуговував 24,1 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів "Домашнього інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. "Київстар" допомагає абонентам, суспільству та країні долати складнощі воєнного часу. Від початку повномасштабної війни компанія виділила 1,4 млрд грн на підтримку ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер "Київстар" – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). "Київстар" 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. 

VEON – оператор цифрових комунікацій, який надає конвергентне підключення та цифрові послуги майже 160 мільйонам клієнтів. Працюючи в шести країнах, де проживає понад 7% населення світу, VEON змінює життя за допомогою технологічних послуг, які розширюють можливості людей і стимулюють економічне зростання. Штаб-квартира VEON розташована в Амстердамі, її акції розміщені на фондових біржах NASDAQ і Euronext.

Нагадаємо, цьогоріч на початку жовтня нідерландський холдинг VEON, який є власником мобільного оператора "Київстар", оголосив про завершення продажу своїх російських активів групі топменеджерів "Вимпелкому" (бренд Beeline) на чолі з генеральним директором компанії Олександром Торбаховим.

Читайте також:
Атаку на Атаку на "Київстар" реалізувало хакерське угруповання SandWorm, яке є штатним підрозділом російського ГРУ
"Київстар" отримає ще один код на 10 мільйонів номерів – 077
Помста за Помста за "Київстар"? Хакери зламали сервери московського інтернет-провайдера
У У "Київстар" спростовують заяву СБУ, що хакери місяцями були в системі оператора та викрали дані абонентів