USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Кабмін виділив ЗСУ 9,6 млрд гривень на закупівлю озброєння і боєприпасів

10% від військового ПДФО буде направлено напряму військовим частинам
уряд кабмін
Засідання Кабміну Дениса Шмигаля
Джерело: відкриті джерела

Після ухвалення рішення про переспрямування коштів військового ПДФО було отримано 51 млрд гривень на розвиток ОПК та понад 43 млрд гривень – на виробництво дронів, а також буде передано 9,6 млрд гривень Силам оборони на закупівлю зброї, техніки та засобів захисту. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

"На кожному урядовому засіданні ухвалюємо рішення, що посилюють нашу оборону", – сказав він.

Шмигаль зазначив, що нещодавно було виділено рекордні 17,5 млрд гривень на будівництво фортифікацій та спрямовано 792 млн гривень для нагальних потреб військових частин.

Водночас він нагадав, що восени минулого року виконавча і законодавча влади злагоджено ухвалили рішення про переспрямування коштів ПДФО, які платять військові, з бюджетів громад до спецфонду державного бюджету.

"Таким чином, на цей рік ми отримали додатковий ресурс – плюс 51 млрд гривень на розвиток оборонно-промислового комплексу та понад 43 млрд гривень – на виробництво дронів", – заявив Шмигаль.

Тоді ж було ухвалено рішення, що 10% від військового ПДФО буде направлено напряму військовим частинам.

"Тому сьогодні передаємо Силам оборони 9,6 млрд гривень військового ПДФО на закупівлю озброєння, техніки, боєприпасів, засобів захисту", – додав прем’єр-міністр.

Раніше повідомлялося, що для посилення обороноздатності України Кабінет міністрів виділив додатково майже 2,5 млрд гривень на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.

Крім того, уряд вніс зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу.

Читайте також:
Шаповалова призначили командувачем військ ОК Шаповалова призначили командувачем військ ОК "Південь"
В Україні посмертно засудили бійця ЗСУ В Україні посмертно засудили бійця ЗСУ "Барса", який віддав життя на фронті: Деталі історії
Переспрямовувати кошти з телемарафону на ЗСУ недоцільно: Уряд відповів на петицію Переспрямовувати кошти з телемарафону на ЗСУ недоцільно: Уряд відповів на петицію
Кабмін до серпня продовжив дію ПСО на газ для теплокомуненерго Кабмін до серпня продовжив дію ПСО на газ для теплокомуненерго