USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Дружина Гринкевича звільнилася із Львівської політехніки

Жінка звільнилася за власним бажанням, її заяву вже підписали
Світлана Гринкевич, 2017 рік
Світлана Гринкевич, 2017 рік
Джерело: відкриті джерела

Дружина львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який втрапив у скандал щодо розкрадання коштів на закупівлях Міноборони, професорка Світлана Гринкевич, звільнилася із Львівської політехніки. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на джерело у Львівській політехніці.

Студенти вимагали відсторонити жінку від навчального процесу на період досудового розслідування справи щодо її чоловіка.

Жінка звільнилася за власним бажанням, її заяву вже підписали.

Гринкевич викладала маркетинг в Інституті економіки та менеджменту Львівської політехніки.

Студенти Львівської політехніки організували на 12 січня мітинг з вимогою відсторонення викладачки на період досудового розслідування справи її чоловіка. 

Мітинг мав відбутися біля головного корпусу Львівської політехніки для "привернення уваги громадськості до цієї справи, вираження нетолерантності студенства до корупції і розкрадання армії". У зв'язку з повідомленням про звільнення Гринкевич організатори мітинг скасували.

Справа Гринкевича

Як відомо, наприкінці грудня співробітники Державного бюро розслідувань затримали львівського бізнесмена, одного з найбільших постачальників Міністерства оборони, який пропонував 500 тисяч доларів одному з керівників Головного слідчого управління ДБР.

Хабар пропонували за сприяння в поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній під час розслідування кримінального провадження.

Саме провадження стосувалося оборудок із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ. Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу на понад 1,5 млрд гривень. Однак умови контрактів не виконали. Оскільки компанії Гринкевича не могли відшивати одяг, вони просто перекуповували товари в Туреччині.

Це призвело до збитків бюджету, за попередніми оцінками, на 1,2 млрд гривень і відповідно зриву поставок.

Новини за темою: Міноборони запобігло неефективному витрачанню 11,7 мільйона гривень на закупівлі навушників

Інші скандали навколо родини

Нещодавно популярний український блогер Ігор Лаченков (більш відомий як Лачен, – ред.)заявив, що це не перша нажива бізнесмена на військових.

Раніше, за словами блогера, компанії сім'ї були помічені в історіях зі скандальними будівництвами, зокрема: незавершене будівництво в одній із частин Житомирської області та роботи на полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області.

Йдеться про компанії "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ", ТОВ "Будівельний Альянс МОНТАЖПРОЕКТ" і ТОВ "СІТІГРАД".

Гринкевич-молодший вперше прокоментував скандал з розкраданням грошей для ЗСУ

Днями в Міністерстві оборони заявили, що розривають усі договори з компаніями, пов'язаними з бізнесменом Ігорем Гринкевичем і його сім'єю. Про це заявив заступник міністра оборони України Віталій Половенко під час пресконференції.

"Позиція така, що після публікації в ЗМІ Міністерством оборони одразу ухвалили рішення про розірвання договорів, які уклали", – відповів чиновник на запитання про позицію Міноборони щодо скандалу навколо Гринкевичів.

І додав, що в Міноборони наразі залишився тільки один контракт з такою компанією.

Як пояснив заступник Рустема Умєрова, йдеться про контракт на постачання харчування нашим військовим у Миколаївській та Херсонській областях – діє з 1 січня по 1 квітня.

Новини за темою: Міноборони запобігло неефективному витрачанню 11,7 мільйона гривень на закупівлі навушників
Читайте також:
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
1:3: У Міноборони зазначили про співвідношення добровольців й мобілізованих 1:3: У Міноборони зазначили про співвідношення добровольців й мобілізованих
Міноборони впроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками зброї Міноборони впроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками зброї
Міноборони працює над електронним направленням на ВЛК у застосунку Міноборони працює над електронним направленням на ВЛК у застосунку "Резерв+"