USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Міноборони запобігло неефективному витрачанню 11,7 мільйона гривень на закупівлі навушників

Служба внутрішнього аудиту Міноборони провела дослідження закупівлі спеціальних навушників
Міноборони

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Міністерство оборони України запобігло неефективному витрачанню 11,7 мільйона гривень на закупівлі спеціальних навушників. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Зазначається, що Служба внутрішнього аудиту Міноборони провела дослідження закупівлі навушників спеціальних (вид 1–4, тип 1–2, комплектність КШББ). 

"Аудитори МОУ встановили, що під час спрощеної закупівлі за лотами 1, 2 та 3 переможець процедури надав пропозиції фактично однакових цін (20 550 гривень, 20 499 гривень та 20 493 гривні) на різні зразки навушників. Це створювало ризик закупівлі за завищеними цінами", – йдеться у повідомленні. 

У зв'язку з цим Департаменту ресурсного забезпечення МОУ запропонували визначити конкретні моделі навушників, запропонованих переможцями, та провести моніторинг цін щодо подібних пропозицій на ринку.

Після представники Міноборони під час зустрічі з переможцями аукціону домовилися про зменшення вартості товару за трьома лотами.

Вжиті заходи запобігли неефективному витрачанню 11,7 мільйона гривень з бюджету, наголосили в Міноборони. 

"Такий тип активних спеціальних навушників Міноборони закуповує вперше. Було оголошено закупівлі за п’ятьма лотами, всі 15 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту уже на складах", – додали у відомстві.

Найближчим часом навушники передадуть безпосередньо підрозділам на найбільш пріоритетних напрямках фронту. 

Новини за темою: Міноборони прагне, щоб 100% забезпечення ЗСУ було українського виробництва

Нагадаємо, що Міністерство оборони вперше ухвалило рішення про закупівлю активних навушників для військовослужбовців Збройних сил України. Зазначалося, що вони є важливим елементом екіпіровки сучасного воїна на полі бою.

Читайте також:
Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади
У бригаді У бригаді "Азов" офіційно підтвердили значне просування в Серебрянському лісництві
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
НАТО узгодило план посилення допомоги України НАТО узгодило план посилення допомоги України