USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Google додав емодзі до своєї електронної пошти Gmail: Хто вже може скористатися функцією?

Наразі отримати доступ до емодзі можуть лише користувачі Android. Згодом функцію поширять і на пристрої iOS
Google Gmail

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Тепер користувачі Gmail зможуть відповідати на електронні листи смайликами. Google оновив електронну пошту Gmail, і додав у неї можливість швидкого реагування на листи за допомогою емодзі. Про це повідомляє видання Engadget.

"Технологічний гігант запустив емодзі-реакції для Gmail – і, так, це означає, що ви зможете реагувати на електронні листи так само, як на миттєві повідомлення", – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що Google почав запроваджувати цю функцію на пристроях Android. І як тільки ви побачите значок смайлика внизу електронного листа, – зможете користуватися новою функцією.

"Ви можете торкнутися піктограми, щоб відкрити меню, де ви зможете вибрати варіанти емодзі. Реакція кожного відображатиметься біля значка, а деякі з них матимуть власні короткі анімації", – розповідають автори.

І зауважують, що функція буде менш цікавою для людей у ​​ланцюжку електронної пошти, які не використовують Gmail, оскільки вони отримуватимуть кожну реакцію як окремий електронний лист.

У виданні додають, що наразі отримати доступ до реакцій емодзі можуть лише користувачі Android. На пристроях iOS та в інтернеті ця функція з’явиться протягом наступних кількох місяців.

Новини за темою: Компанія Google представила смартфони з новими функціями на базі штучного інтелекту

Раніше ми писали, що Google посилює боротьбу з поштовими спамерами.

Зазначалося, що компанія вимагатиме від акаунтів масового розсилання кореспонденції автентифікації своєї адреси електронної пошти.

Також, за даними компанії, від користувачів електронної пошти, які надсилають понад 5 тис. повідомлень за добу користувачам Gmail, вимагатимуть пропонувати їм у своїх повідомленнях кнопку скасування підписки "в один клік".

Читайте також:
Про штучний інтелект, захист від шахраїв, DarkNet та особливості соцмереж. Розмова з директором компанії з кібербезпеки Віталієм Якушевим Про штучний інтелект, захист від шахраїв, DarkNet та особливості соцмереж. Розмова з директором компанії з кібербезпеки Віталієм Якушевим
SpaceX могла вимкнути інтернет на Тайвані, порушивши договір з урядом США, – WSJ SpaceX могла вимкнути інтернет на Тайвані, порушивши договір з урядом США, – WSJ
Допомогли ФСБ взяти під контроль майже весь інтернет-трафік в т. о. Донецьку: Ділків затримала СБУ Допомогли ФСБ взяти під контроль майже весь інтернет-трафік в т. о. Донецьку: Ділків затримала СБУ
ЄС зніме санкції із засновника ЄС зніме санкції із засновника "Яндекса" Воложа, – Reuters