USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Електроенергія може здорожчати до 4 грн/кВт-год

Подорожчати електроенергія може вже з 1 червня
Електроенергія
Джерело: відкриті джерела

У Кабінеті міністрів готують підвищення ціни на електроенергію для населення до 4 грн/кВт-год. Про це повідомив нардеп Олексій Кучеренко в ефірі "Ранок.LIVE".

Це може статися вже з 1 червня. Наразі обговорюють тариф у діапазоні 3,5–4 гривні за кВт-год.

"Ось така реальна картина, яку, на жаль, буде уряд ухвалювати. Тому будемо дискутувати, будемо запрошувати уряд, щоб він показав розрахунки, але якось життя буде балансувати само цю ситуацію, у який опинилася енергетика України", – каже він.

Що зараз з тарифами на світло

26 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про продовження пільгової ціни на електроенергію для населення до кінця травня.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснював, що це пов’язане з тим, що "Нафтогаз" продовжив дію пільгової ціни на газ для населення. І ця ціна, як і раніше, становитиме 7 гривень 96 копійок за кубометр. А пільгова ціна на електроенергію для населення становить 2 гривні 64 копійки за кіловат, як і було.

Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії продовжено до 31 травня.

У ніч на 8 травня окупанти знову здійснили масовану атаку на енергетичну інфраструктуру України. Ударів зазнали шість областей. Атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях.

Загалом масовані атаки окупантів завдали українській енергетиці збитків на понад один мільярд доларів. І після хвилі масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури протягом останніх місяців ситуація в енергосистемі досить складна.

Читайте також:
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Українських водіїв перевірятимуть на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння по-новому Українських водіїв перевірятимуть на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння по-новому
Ситуація зі світлом відчутно погіршиться наступного тижня, – Укренерго Ситуація зі світлом відчутно погіршиться наступного тижня, – Укренерго
Побутових споживачів відключать від ліній, які живлять критичну інфраструктуру Побутових споживачів відключать від ліній, які живлять критичну інфраструктуру