USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Ексглава СБУ Баканов став адвокатом на Полтавщині

Баканов проходив стажування у Полтаві та "трошки" у Києві
Іван Баканов
Іван Баканов
Джерело: відкриті джерела

Колишній голова СБУ Іван Баканов став адвокатом у Полтавській області. Про це поінформував голова Ради адвокатів Полтавської області Володимир Скукіс, передає Liga.net.

Він повідомив, що Баканов проходив стажування у Полтаві та "трошки" у Києві.

"Рада збиралась, перевіряла цю інформацію, зарахувала йому стажування", – сказав Скукіс.

Зазначається, що Баканов проходив стажування в адвоката, який обліковується в Раді адвокатів Полтавської області. Після цього він отримав відповідне свідоцтво.

"А потім самостійно визначив адресу свого робочого місця, і у зв'язку з цим ми (Рада адвокатів Полтавської області, – ред.) внесли інформацію до Єдиного реєстру адвокатів України", – зазначив Скукіс.

Наразі Баканов набув статусу адвоката і може здійснювати професійну діяльність.

Іван Баканов отримав відповідне свідоцтво 27 червня 2023 року.

Джерело: відкриті джерела

Документ експосадовцю видала Рада адвокатів Полтавської області.

На сайті Ради адвокатів Полтавської області є інформація, що Баканов склав свої кваліфікаційні іспити 7 жовтня 2022 року. Після цього він пройшов шестимісячне стажування.

Нагадаємо, Баканова було усунено з посади керівника СБУ у липні минулого року. Формально – за статтею дисциплінарного статуту про неналежне виконання службових обов'язків.

З того часу він зник із публічного поля, а його відставку не коментував ані президент, ані наступник на посаді голови СБУ Василь Малюк.

Читайте також:
Житель Одещини хотів підкупити СБУ, щоб позбавитись конкурента у Житель Одещини хотів підкупити СБУ, щоб позбавитись конкурента у "любовному трикутнику"
Суд заборонив вісім проросійських громадських організацій, які координував Медведчук Суд заборонив вісім проросійських громадських організацій, які координував Медведчук
Працював на ФСБ: Топчиновнику Хмельницької міськради загрожує довічне ув'язнення Працював на ФСБ: Топчиновнику Хмельницької міськради загрожує довічне ув'язнення
СБУ затримала доньку ексмера Полтави Мамая. Вона працювала на партію Путіна СБУ затримала доньку ексмера Полтави Мамая. Вона працювала на партію Путіна