USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Ексглава СБУ Баканов став адвокатом на Полтавщині

Баканов проходив стажування у Полтаві та "трошки" у Києві
Іван Баканов
Іван Баканов
Джерело: відкриті джерела

Колишній голова СБУ Іван Баканов став адвокатом у Полтавській області. Про це поінформував голова Ради адвокатів Полтавської області Володимир Скукіс, передає Liga.net.

Він повідомив, що Баканов проходив стажування у Полтаві та "трошки" у Києві.

"Рада збиралась, перевіряла цю інформацію, зарахувала йому стажування", – сказав Скукіс.

Зазначається, що Баканов проходив стажування в адвоката, який обліковується в Раді адвокатів Полтавської області. Після цього він отримав відповідне свідоцтво.

"А потім самостійно визначив адресу свого робочого місця, і у зв'язку з цим ми (Рада адвокатів Полтавської області, – ред.) внесли інформацію до Єдиного реєстру адвокатів України", – зазначив Скукіс.

Наразі Баканов набув статусу адвоката і може здійснювати професійну діяльність.

Іван Баканов отримав відповідне свідоцтво 27 червня 2023 року.

Джерело: відкриті джерела

Документ експосадовцю видала Рада адвокатів Полтавської області.

На сайті Ради адвокатів Полтавської області є інформація, що Баканов склав свої кваліфікаційні іспити 7 жовтня 2022 року. Після цього він пройшов шестимісячне стажування.

Нагадаємо, Баканова було усунено з посади керівника СБУ у липні минулого року. Формально – за статтею дисциплінарного статуту про неналежне виконання службових обов'язків.

З того часу він зник із публічного поля, а його відставку не коментував ані президент, ані наступник на посаді голови СБУ Василь Малюк.

Читайте також:
Чинили диверсії в Україні та Євросоюзі: Викрито командування та ключових диверсантів елітного спецназу РФ Чинили диверсії в Україні та Євросоюзі: Викрито командування та ключових диверсантів елітного спецназу РФ
Вимагав 4 тис. доларів за Вимагав 4 тис. доларів за "правильне вирішення питання": На Київщині суддю викрили на хабарництві
Працює на окупантів: Колишньому адвокату Медведчука та Шарія Рибіну повідомили про підозру Працює на окупантів: Колишньому адвокату Медведчука та Шарія Рибіну повідомили про підозру
Ексочільник Ексочільник "Київводоканалу" вкрав майже 65 млн гривень на початку російського вторгнення