USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Дати – це важливо, але куди важливіше зміст тих подій: Рябикін про перенесення свят

Політик переконаний, що Україні потрібно повертати ту історію, яка була вкрадена
Календар
Джерело: відкриті джерела

Нещодавно Православна церква України змінила свій календар і перенесли святкування багатьох великих свят. Серед частини населення це викликало обурення. Однак куди важливіше зміст тих подій, які стоять за цими датами, переконаний радник заступника керівника Офісу президента України Олексій Рябикін.

"Я хочу звернути увагу всіх присутніх, що насправді дати – це важливо, але куди важливіше зміст тих подій, які стоять за цими датами. Ми сьогодні святкуємо велике свято, святкуємо його завдяки нашим Збройним силам, нашому хороброму народові. Тому я вважаю, що все ж таки це свято одне із найважливіших свят нашої країни, нашої держави і питання, що раніше, можливо, святкувалося в інші дати, – це питання важливе, але не настільки, наскільки важливий саме зміст цієї події, цієї дати і цього свята", – розповів Рябикін в ефірі UWN.

Політик наголосив: Україні потрібно продовжувати цю роботу і повертати все те, що було у нас вкрадено. Нам потрібно повертати ту історію, яка була в нас вкрадена.

"Давайте згадаємо, як називається наша національна грошова одиниця. Вона називається гривня – це унікальна назва, ніде більше такої немає. Хочу сказати, що тризуб – наш національний герб – є символом княжої доби, він унікальний і він ніде більше у світі не повторюється. Я хочу сказати, що місто Київ – це столиця України, але це мать усіх міст, які заснували київські князі. Тому я хочу сказати, що ця символіка глибока, вона давно пов’язана з нами, з Україною з тим народом, який тут живе", – додає він.

Нині ж Україна повертає собі свою справжню історію: змінює календар церковних свят та державних. А ще справжню історію України почали підтримувати у цілому світі – вже низка держав визнали Голодомор геноцидом українців.

Теги: Свята
Читайте також:
Не Не "Масляная", а українська Масниця. Традиції останнього тижня перед Великим постом
Свято прав і тюльпанів: Як відзначають Міжнародний день прав жінок в Україні та чому цей день важливий? Свято прав і тюльпанів: Як відзначають Міжнародний день прав жінок в Україні та чому цей день важливий?
Кожний п’ятий українець вважає 8 Березня улюбленим святом. Але ставлення до нього щороку погіршується Кожний п’ятий українець вважає 8 Березня улюбленим святом. Але ставлення до нього щороку погіршується
Великдень-2024: Коли відзначатимемо головне православне свято року? Великдень-2024: Коли відзначатимемо головне православне свято року?