USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Данілов заявив, що Україна хоче повністю завершити війну до зими, а контрнаступів може бути декілька

Говорячи про запланований контрнаступ, він зазначив, що ці дії "почнуться в потрібний термін"
Данілов
Джерело: відкриті джерела

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна хоче повністю завершити війну до зими. Про це він сказав в інтерв'ю азербайджанському виданню Report.

"До зими ми хочемо повністю завершити війну. У нас є спільний план – звільнити всі наші території від терористів, що напали на нас. Єдине питання – час", – наголосив він.

Данілов не виключив, що для звільнення українських територій від російських окупантів може бути проведено кілька контрнаступних операцій.

"Чи буде проведено одну, чи кілька операцій – залежить від багатьох обставин. Ми не обмежуватимемося часом, боротимемося скільки буде потрібно", – додав секретар РНБО.

Говорячи про запланований контрнаступ, він заявив, що ці дії "почнуться в потрібний термін з урахуванням усіх факторів. Не раніше і не пізніше, а точно вчасно".

Коли чекати контрнаступу?

Людей, які на сьогодні точно знають про всі плани щодо початку українського контрнаступу, просто не існує. Про це в ефірі телемарафону заявив секретар Ради безпеки і оборони Олексій Данілов.

Він зазначив, що всі остаточні плани, у тому числі ті, що стосуються строків та напрямків, на яких будуть атакувати українські війська, ще не затверджені верховним головнокомандувачем. І вони будуть узгоджені саме у кабінеті президента Володимира Зеленського.

Новини за темою: За прикладом Херсона. ЗСУ почали формувати операції для контрнаступу, – CNN

"У кабінеті верховного головнокомандувача – президента нашої країни ухвалюватиметься крайнє рішення щодо термінів і напрямків. І коли хтось починає про щось говорити навіть із поважних інституцій на Заході, повірте: людей, які на сьогодні знають точно всі наші плани, не існує. Тому що остаточні плани ще не затверджено", – наголосив Данілов.

Є кілька варіантів контрнаступу

Секретар РНБО додав, що на сьогодні керівництво України опрацьовує кілька варіантів контрнаступу. Однак ухвалення остаточного варіанту залежатиме від обставин, що складуться на момент початку.

"Ми маємо кілька варіантів. Вони всі перебувають у роботі. І залежно від тих обставин, які будуть на той чи інший час, ухвалюватимуться ті чи інші рішення. Не потрібно очікувати чи не очікувати. Ми вже довели, що ми непереможна нація, і ми обов'язково це зробимо", – резюмував секретар Ради безпеки і оборони України.

Читайте також:
Україна готова розпочати контрнаступ, – Данілов Україна готова розпочати контрнаступ, – Данілов
"Прийшов час повертати своє". Залужний опублікував відео молитви за Україну
У РНБО роздумують над можливістю відмови від китайського телекомобладнання У РНБО роздумують над можливістю відмови від китайського телекомобладнання
Російські війска напередодні українського контрнаступу укріплюють свої позиції, – супутникові знімки Російські війска напередодні українського контрнаступу укріплюють свої позиції, – супутникові знімки