USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Чи дієвою була вакцина від COVID-19: Роз’яснення лікарки-інфекціоністки

"Людина, яка не стоїть ні з ким поруч, не повинна бути в масці"
Ольга Кобевко – лікарка-інфекціоністка

Ольга Кобевко, лікарка-інфекціоністка в ефірі UWN, 6 травня

Джерело: скріншот

Після того, як розпочалась вакцинація від коронавірусу, лікарі помітили зменшення захворюваності. Про це заявила лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко в ефірі UWN.

"Кожна вакцинована людина – це одна ланочка, з великого ланцюга, який створив цей колективний імунітет, кожна вакцинація чи це була первинна, чи була бустерна – вона вже мала певний вплив на самий перебіг пандемії на планеті. Тому ті моменти не можна виключати, і ми дійсно помітили зменшення захворюваності та ускладнень після того, як почалася вакцинація у світі, і в Україні також", – сказала вона.

Кобевко наголосила, що маски були теж вкрай необхідні.

"Коли почався період важких штамів, то тоді маски були вкрай потрібні, дійсно, такі як почалися по всій планеті не тільки в Україні, всі вони мали позитивний вплив на зменшення кількості захворювання", – зазначає медик.

Проте лікарка вважає, що це не повинно було "доходити до таких маразмів", коли людей штрафували за маски. На її думку, людина, яка не стоїть ні з ким поруч, не повинна бути в масці.

Читайте також:
Вражає дихальні шляхи та впливає на кишково-шлунковий тракт: Вчені частіше говорять про новий вірус, схожий на COVID-19 Вражає дихальні шляхи та впливає на кишково-шлунковий тракт: Вчені частіше говорять про новий вірус, схожий на COVID-19
Студент з Уханя: Ми, як й українці з Харкова чи Бахмута, не очікували, що наше місто стане настільки відомим Студент з Уханя: Ми, як й українці з Харкова чи Бахмута, не очікували, що наше місто стане настільки відомим
МОЗ готується до скасування карантину через COVID-19 МОЗ готується до скасування карантину через COVID-19
Японія знижує статус COVID-19 до сезонного грипу Японія знижує статус COVID-19 до сезонного грипу