USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Бундестаг ухвалив держбюджет із 7,6 млрд євро допомоги для України

На закупівлю військової техніки для Києва німецькі депутати вирішили надати 520 мільйонів євро з державного бюджету
Бундестаг
Бундестаг
Джерело: відкриті джерела

Бундестаг затвердив бюджет Німеччини на поточний рік, в якому передбачено близько 7,6 млрд євро для України. Чисті запозичення мають становити 39,03 млрд євро. Про це повідомляє Bild.

Заплановано витрати близько 477 мільярдів євро. За це під час поіменного голосування проголосували 388 парламентарів, проти – 279. Міністерство оборони з 52 мільярдами євро (плюс "спеціальні кошти" для Бундесверу) є другим за витратами. Зафіксовано збільшення коштів на відомство на 1,83 мільярда євро порівняно з попереднім роком. Лише на закупівлю військової техніки для України необхідно 520 мільйонів євро.

Берлін уже передав українським військовим зенітні ракетні комплекси Patriot та IRIS-T, танки Leopard 2, бойові машини піхоти Marder та багато іншої техніки.

31 січня Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги. До нього увійшли ракети для ППО, всюдиходи та бронетранспортери.

17 січня Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги. До нього увійшли снаряди, дрони та бронетранспортери

На початку цього року Німеччина оновила список поставленої Україні військової допомоги. Берлін передав Києву нову зенітну систему Skynex. 

Читайте також:
У Німеччині вимагають скасувати допомогу українським біженцям, уряд відмовляється У Німеччині вимагають скасувати допомогу українським біженцям, уряд відмовляється
Канада виділяє Україні пакет допомоги на 38 мільйонів доларів Канада виділяє Україні пакет допомоги на 38 мільйонів доларів
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"
Затримано підозрюваного у вбивстві 9-річної українки Валерії в Німеччині Затримано підозрюваного у вбивстві 9-річної українки Валерії в Німеччині