USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Болгарія офіційно схвалила передачу Україні ракет С-300

Ракетні комплекси країна передати не може, бо вони несправні
ППО С300
Джерело: UWN

Парламент Болгарії 27 вересня за зачиненими дверима проголосував за постачання ракет С-300 Україні. Про це повідомляє The Sofia Globe.

Видання зазначає, що, на думку болгарських парламентарів, наша країна зможе за їх допомогою захищати себе від російських атак.

Деталі

Цікаво, що Болгарія поставить Україні тільки ракети С-300, а не ракетні системи. Бо вони визнані непридатними до експлуатації.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ країни виділить нам патрони калібру 5,45 мм.

Під час дебатів голова парламентського комітету з оборони Христо Гаджев заявив, що кількість ракет, які отримає Україна, буде мінімальною. Тож боєготовність болгарської армії від цього не постраждає.

Нагадаємо, ми писали, що Сполучені Штати Америки вже цього тижня можуть оголосити про передачу Україні касетних ракет HIMARS.

Читайте також:
Канада виділяє Україні пакет допомоги на 38 мільйонів доларів Канада виділяє Україні пакет допомоги на 38 мільйонів доларів
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"
Танки, боєприпаси для ППО та HIMARS: Німеччина оголосила про новий пакет допомоги для України Танки, боєприпаси для ППО та HIMARS: Німеччина оголосила про новий пакет допомоги для України
Щорічна військова підтримка України має бути на рівні щонайменше 40 мільярдів євро, – Столтенберг Щорічна військова підтримка України має бути на рівні щонайменше 40 мільярдів євро, – Столтенберг