USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Болгарія на два місяці заборонила імпорт насіння соняшника з України

Потім буде діяти спеціальний ліцензійний режим
Насіння соняшняк
Джерело: відкриті джерела

Болгарія на два місяці - до кінця листопада заборонила імпорт насіння соняшника з України. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Кирило Ватєв, повідомляє пресслужба відомства.

Тож він повідомив про це свого українського колегу Миколу Сольського. Ватєв додав, що заборона на імпорт насіння соняшника відбулася після підписання Меморандумом між урядом Болгарії та ініціативним комітетом фермерів країни.

А вже з грудня розпочне дію ліцензійний режим експорту соняшнику, пшениці, кукурудзи та ріпаку згідно з погодженим планом між Україною та Єврокомісією. 

Також Україна і Болгарія домовилися про початок регулярного обміну даними між міністерствами щодо торгівлі сільськогосподарськими товарами. Фахівці двох відомств щотижня обмінюватимуться інформацією щодо експорту та імпорту певної сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, ми писали, що парламент Болгарії в середині вересня підтримав зняття обмежень на імпорт українського збіжжя

Також повідомлялося, що болгарські фермери шоковані рішенням чиновників щодо зняття обмежень на імпорт українського зерна. Зокрема, голова Національної асоціації виробників зерна Ілія Проданов зазначив, що рішення не містить аналізу наслідків, які виникнуть із нього, а текст "ставить під загрозу болгарських виробників".

Читайте також:
З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства
В Україні буде регіональна мережа центрів психічного здоров'я, – МОЗ В Україні буде регіональна мережа центрів психічного здоров'я, – МОЗ
В Україні створили реєстр педофілів: Хто отримає доступ В Україні створили реєстр педофілів: Хто отримає доступ
Росію вперше не обрали до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї. Як це впливає на Україну Росію вперше не обрали до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї. Як це впливає на Україну