USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90

МОН розглядає можливості для розбудови сталої системи наставництва для вчителів англійської мови за програмою НУШ

У відомстві нагадали, що в Україні посилюють вивчення англійської мови
вчить англійську
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Міністерство освіти й науки України розглядає можливості для розбудови сталої системи наставництва для вчителів англійської мови. Зокрема, вивчення цієї іноземної мови в Новій українській школі (НУШ) буде пріоритетом, повідомили UWN в пресслужбі відомства.

У МОН нагадали, що в Україні посилюють вивчення англійської мови. А програма НУШ це якраз і враховує.

"Зміни відповідно до посилення вивчення англійської мови в Україні вже заклали в реформу "Нова українська школа", адже вона випередила цю ініціативу. Відповідно до концепції НУШ, затвердили нові державні стандарти для початкової та базової середньої освіти, затвердження очікує стандарт для профільної середньої. На основі стандартів початкової й базової освіти погодили типову освітню програму й модельні навчальні програми до інтегрованих курсів і предметів", – розповіли в міністерстві.

Разом з тим додали, що й надалі вивчення англійської мови в НУШ буде пріоритетом.

Новини за темою: "Постійно залучаємо міжнародні організації, аби придбати навчальну літературу". У МОН розповіли про забезпеченість підручниками класів НУШ

Зокрема, МОН розглядає можливості для:

  • розбудови сталої системи наставництва для вчителів англійської мови;
  • розроблення фахового модуля (очного й дистанційного) професійного розвитку вчителів англійської мови;
  • нарощування підготовки вчителів англійської мови та розроблення рекомендацій щодо інтеграції ключових/наскрізних умінь у навчання англійської мови.

Кабмін планує запустити всеосяжну програму з вивчення англійської мови

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у листопаді минулого року заявляв, що Кабінет міністрів планує запустити всеосяжну і доступну програму з вивчення англійської мови. Про це очільник уряду говорив під час презентації національної програми з популяризації англійської мови в Україні.

"Уряд планує запустити всеосяжну і доступну програму з вивчення англійської мови. Відкриту для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання. З індивідуальним підходом і відкритим доступом до освітніх ресурсів", – зауважив Шмигаль.

Також прем'єр додав, що президент Володимир Зеленський вже подав до Верховної Ради законопроєкт, який офіційно закріплює її статус як мови міжнародного спілкування в Україні.

Читайте також:
Нова спеціальність: В Україні готуватимуть Нова спеціальність: В Україні готуватимуть "кухарів закладу освіти"
Усі освітні заклади на захід від Києва мають до вересня вийти в офлайн, – МОН Усі освітні заклади на захід від Києва мають до вересня вийти в офлайн, – МОН
У дисертації ексміністра Шкарлета підтвердили наявність плагіату У дисертації ексміністра Шкарлета підтвердили наявність плагіату
НМТ-2024 українські вступники складатимуть з 14 травня до 25 червня під час основної сесії НМТ-2024 українські вступники складатимуть з 14 травня до 25 червня під час основної сесії