USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Агресія Росії відкинула Україну на 15 років в питанні подолання бідності, – Світовий банк

У СБ також знайшли пояснення дивовижній стійкості країни та українців
Бідність
Джерело: відкриті джерела

У результаті повномасштабного вторгення Російської Федерації до України, за оцінками Світового банку, за межею бідності опинилися ще вісім мільйонів українців, порівняно з довоєнним періодом. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив регіональний директор Світового банку у Східній Європі Аруп Банерджі.

Таким чином, за його словами, країна відкинута на 15 років назад у досягненні своїх цілей щодо скорочення рівня бідності. 

"У той же час дивовижна стійкість, яку продемонструвала Україна і українці, значною мірою пояснюється складними й успішними реформами у сфері макроекономічного управління та розбудови інститутів, які влада впровадила протягом останніх років перед війною", – додав він. 

Така увага до реформ, на думку Банерджі, а також зміцнення потенціалу і прозорості управління матиме важливе значення для переходу до повоєнного відновлення.

Раніше

Директор Світового банку у Східній Європі Аруп Банерджі розповів про те, які пріорітети визначив уряд України щодо економічних потреб держави. Детальніше тут.

Читайте також:
Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко
Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року
На Закарпатті з’явиться новий індустріальний парк На Закарпатті з’явиться новий індустріальний парк
Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві