USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 2 0 0 (+480)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Економічні потреби України. У Світовому банку дізналися про пріорітети українського уряду

Кабмін Шмигаля повідомив про пріорітети всіх партнерів із розвитку, включаючи Світовий банк
Світовий банк
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів України, зіткнувшись з викликами, які принесло відкрите вторгнення Росії, чітко визначив свої пріорітети щодо економічних потреб і повідомив про це всіх своїх партнерів з розвитку, включаючи Світовий банк. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" розповів регіональний директор Світового банку у Східній Європі Аруп Банерджі.

За його словами, перший пріорітет – це подальша підтримка держбюджету для надання основних державних послуг, як-от в секторах охорони здоров'я, освіти та соціального захисту.

Другий пріоритет стосується ремонту й відновлення енергетичної системи, яка постійно зазнає атак. Третім пріоритетом є допомога у відновленні критично важливої інфраструктури, що включає ремонт шкіл та лікарень, забезпечення опалення, електропостачання та водопостачання, ремонт транспортних шляхів для відновлення сполучення та надання послуг, а також ремонт житлових приміщень, які зазнали незначної шкоди, з метою їх подальшого використання. Нарешті, сприяння росту економічної діяльності, включаючи підтримку фермерів у наступному сільськогосподарському посівному сезоні та підтримку малого та середнього бізнесу.

Визначення цих пріоритетів, серед іншого, базується на важливих даних, отриманих за результатами "Швидкої оцінки завданої шкоди та потреб на відновлення" (RDNA), що була опублікована у вересні 2022 року, а також збільшенні масштабів завданої шкоди та потреб з того часу.

Раніше

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна розраховує на започаткування нової багаторічної великої програми з МВФ обсягом понад 15 млрд доларів. 

Планується, що програма з Міжнародним валютним фондом складатиметься з двох частин: негайна фінансова підтримка та підтримка структурних реформ, що сприятимуть відновленню.

Читайте також:
Данія відкрила для України спеціальний фонд на суму 133 мільйони доларів Данія відкрила для України спеціальний фонд на суму 133 мільйони доларів
У РНБО роздумують над можливістю відмови від китайського телекомобладнання У РНБО роздумують над можливістю відмови від китайського телекомобладнання
У Раді пропонують офіційно використовувати в Україні історичну назву Грузії – Сакартвело У Раді пропонують офіційно використовувати в Україні історичну назву Грузії – Сакартвело
Електроенергія може подорожчати вдвічі: НКРЕКП запропонувала затвердити нові тарифи для населення Електроенергія може подорожчати вдвічі: НКРЕКП запропонувала затвердити нові тарифи для населення