USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Затриманого після заколоту російського генерала Суровікіна відпустили, – NYT

Генерала Суровікіна було нібито звільнено на волю через кілька днів після того, як Пригожин загинув в авіакатастрофі
Суровкін
Джерело: відкриті джерела

У Росії звільнили з-під варти генерала Сергія Суровікіна, затриманого після заколоту ватажка найманців "Вагнера" Євгена Пригожина. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на два анонімних американських чиновників і людину, близьку до міністерства оборони Росії.

Зазначається, що генерал заздалегідь дізнався про заколот, і через кілька годин після його початку російська влада опублікувала відео, на якому Суровікін закликає найманців "Вагнера" відступити.

Повідомляється, що хоча генерал Суровікін, судячи з усього, був звільнений з-під варти, незрозуміло, чи зберігаються якісь обмеження щодо нього.

Генерала Суровікіна було нібито звільнено на волю через кілька днів після того, як Пригожин загинув в авіакатастрофі. Як наголошує джерело інформації, генерал поки що зберіг своє звання і все ще є військовим офіцером, але жодних кар'єрних перспектив у нього більше немає: російські державні новинні агенції повідомили, що генерала Суровікін було офіційно відсторонено з посади голови Повітряно-космічних сил Росії.

Передісторія

У РФ 23–24 червня стався заколот Пригожина. Він назвав те, що відбувалося, "маршем справедливості". Вранці 24 червня засновник "Вагнера" заявив про захоплення військових об'єктів Ростова-на-Дону й намір іти на Москву, але ввечері того самого дня Пригожин повідомив, що передумав і розвертає колони ПВК "у зворотному напрямку".

Згодом у РФ через заколот Пригожина затримали 13 офіцерів, зокрема Суровікіна.

Теги: Росія
Читайте також:
Росія має сплатити Україні 486 млрд доларів за завдані збитки: Заява G7 Росія має сплатити Україні 486 млрд доларів за завдані збитки: Заява G7
Мета – завадити Саміту миру: МЗС відреагувало на заяву Путіна щодо переговорів Мета – завадити Саміту миру: МЗС відреагувало на заяву Путіна щодо переговорів
РФ вербувала підлітків, щоб ті палили авто військових в Україні: Наймолодшому – 13 років РФ вербувала підлітків, щоб ті палили авто військових в Україні: Наймолодшому – 13 років
Росія готує провокації у Молдові Росія готує провокації у Молдові