USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90

У Києві посадовець ДСНС "забув" задекларувати майно дружини на 13 млн гривень

Чоловікові загрожує позбавлення волі до двох років
е-декларація
Джерело: відкриті джерела

Посадовець Головного управління ДСНС України у Києві отримав підозру, бо кілька років не декларував майно дружини майже на 13 млн гривень. Про це повідомляють Державне бюро розслідувань та Київська міська прокуратура.

Зазначається, що чиновник не задекларував за 2020 рік, що його дружина володіє чотирма квартирами, чотирма нежитловими приміщеннями, чотирма паркомісцями, житловим будинком та земельною ділянкою. Все майно знаходиться у Києві та Київській області.

Слідство встановило, що тоді посадовець не задекларував майно на загальну суму 11,9 млн гривень. А вже у 2021 році не вказав у декларації ще одну квартиру, яку його дружина отримала у власність.

"Цього разу відомості відрізнялися від достовірних на суму у 12,7 млн гривень", – зазначили в ДБР.

Посадовець отримав підозру за декларування недостовірної інформації ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу. Йому загрожує позбавлення волі до двох років.

Читайте також:
Рух поїздів метро на шести станціях синьої гілки відновлять влітку, – Кличко Рух поїздів метро на шести станціях синьої гілки відновлять влітку, – Кличко
Зацементовані мільйони: Скільки грошей потрапило до кишень чиновників під час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу? Зацементовані мільйони: Скільки грошей потрапило до кишень чиновників під час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу?
Усі освітні заклади на захід від Києва мають до вересня вийти в офлайн, – МОН Усі освітні заклади на захід від Києва мають до вересня вийти в офлайн, – МОН
В Києві в Музейній Резиденції 29 лютого відкриється виставка В Києві в Музейній Резиденції 29 лютого відкриється виставка "Передчуття Весни"