USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 2 0 4 0 (+930)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

WhatsApp додав нову функцію: Що нового з'явилось у месенджері

З останнім оновленням у популярному месенджері з'явилися канали
WhatsApp
Джерело: відкриті джерела

Сервіс обміну повідомленнями WhatsApp, що належить компанії Meta, офіційно повідомив, що з останнім оновленням у месенджері з'явилась можливість створювати канали і підписуватися на них (як в Telegram). Про це йдеться на сайті компанії.

"Сьогодні ми представляємо канали – простий, надійний та конфіденційний спосіб стежити за важливими новинами від людей та організацій, не виходячи з WhatsApp", – йдеться в повідомленні.

Адміністратори каналів зможуть публікувати в них контент, включаючи повідомлення, фото, відео, стікери та опитування. Але підписники зможуть лише переглядати публікації без коментування.  

Джерело: відкриті джерела

Новини за темою: ЄС оштрафував компанію Meta за недотримання правил конфіденційності на рекордні 1,3 млрд доларів

Канали будуть знаходитись окремо від чатів на новій вкладці "Актуальне". Перейти в потрібний розділ каналу можна через пошук за каталогом або за допомогою запрошення, надісланого в чаті, електронного листа або опублікованого онлайн.

Подивитися канали, на які підписані ваші друзі, не можна, а за бажанням адміністратори можуть приховувати свої канали з результатів пошуку, забороняти робити скріншоти і пересилати контент.

Окремо зазначається, що такі канали будуть приватними, тобто номери телефонів та інформація про користувачів, які підписалися на них, будуть приховані. При цьому повідомлення в каналах не будуть зашифровані за допомогою технології end-to-end.

У WhatsApp розповіли, що оновлення з каналами поширюється поступово – у користувачів функція з'явиться в найближчий місяць. Пізніше розробники обіцяють додати можливість просування каналів в каталозі і монетизацію.

Новини за темою: Meta почне тестування інструмента генеративної реклами зі штучним інтелектом

Нові можливості месенджера

В минулому місяці в WhatsApp з'явилась можливість редагування надісланих повідомлень.

"Тепер ви зможете легко виправити друкарську помилку або додати додаткові відомості вже після доставки повідомлення", – розповіли в WhatsApp.

Як зазначили в WhatsApp, функцію почали впроваджувати по всьому світу, і найближчими тижнями вона стане доступна всім користувачам.

Читайте також:
Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти
Користувачі TikTok все частіше дізнаються новини із застосунку, – дослідження Користувачі TikTok все частіше дізнаються новини із застосунку, – дослідження
WhatsApp випустив нову функцію для великих груп WhatsApp випустив нову функцію для великих груп
Цукерберг перешкоджав впровадженню ідеї щодо поліпшення психічного здоров'я підлітків у соцмережах, – СNN Цукерберг перешкоджав впровадженню ідеї щодо поліпшення психічного здоров'я підлітків у соцмережах, – СNN