Встановив світовий рекорд: Плавець Трусов завоював на Паралімпіаді золото для України

Загалом ця медаль є 50-ю для України на Паралімпійських іграх у Парижі
Трусов
Андрій Трусов
Джерело: Суспільне

Український плавець Андрій Трусов став чемпіоном Паралімпійських ігор-2024. У фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем (клас S7) спортсмен здобув золото, закінчивши дистанцію зі світовим рекордом, повідомляє "Суспільне спорт".

До фіналу 50-метрівки вільним стилем плавець відібрався з найкращим результатом за підсумками всіх запливів. Причому час 27.31 секунди ще й став паралімпійським рекордом.

А в фіналі спортсмен зміг покращити свій результат. І встановити навіть світовий рекорд: на фініші українець показав час 26.38 секунди.

"Це третя золота медаль Трусова в кар'єрі на Паралімпійських іграх. Ще дві він виборов на попередніх Іграх у Токіо, причому одна з медалей була завойована на 50-метрівці вільним стилем", – йдеться в публікації.

Загалом ця медаль є 50-ю для України на Паралімпійських іграх у Парижі. І 11-ю золотою.

Новини за темою: Бігунка Юлія Шуляр здобула своє перше золото на Паралімпіаді в Парижі і другу поспіль медаль на рівні Ігор

Також Україна завершила перший фінал середи у плаванні з двома спортсменами на подіумі. Золото 100-метрівки вільним стилем у класі S12 здобув Ярослав Денисенко, а срібло – Максим Веракса. Медаль Денисенка стала ювілейною десятою золотою медаллю України в усіх видах спорту на Іграх-2024.

Нагадаємо, що цього року Україну на Паралімпіаді представляють 140 спортсменів у 17 видах спорту. Найбільше спортсменів представлено у плаванні та легкій атлетиці – 37 та 28 відповідно.