Плавець Денисенко завоював для України десяте золото на Паралімпіаді-2024

Срібну медаль отримали Максим Веракса та Анна Стеценко
Ярослав Денисенко
Джерело: Суспільне

Україна завершила перший фінал середи у плаванні з двома спортсменами на подіумі. Золото 100-метрівки вільним стилем у класі S12 здобув Ярослав Денисенко, а срібло - Максим Веракса, повідомляє "Суспільне Спорт".

Ярослав Денисенко здобув переможний ривок на заключному з двох басейнів: з четвертого місця виплив на першу сходинку із результатом 53.11 секунди.

Із результатом 0.53 секунди поступився Максим Веракса, який першим допливав стартові 50 метрів дистанції. Третій українець у фіналі, Ілля Яременко, фінішував на сьомій сходинці.

"Ця медаль стала ювілейною, десятою золотою медаллю України в усіх видах спорту на Іграх-2024. Адже по п'ять перемог наші спортсмени мають у плаванні та легкій атлетиці", - йдеться в повідомленні.

32-річний плавець класу S12 Ярослав Денисенко - представник Полтавщини. Він є шестиразовим призером Паралімпійських ігор: має "золото" (2024), чотири "срібла" (2016) та "бронзу" (2024).

А також чотириразовим чемпіоном світу, чинним чемпіоном Європи на 100 м вільним стилем.

Також українська плавчиня Анна Стеценко здобула срібло й третю медаль на Паралімпійських іграх у Парижі. Сталося це на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12.

Новини за темою: Українець Яровий зі світовим рекордом виборов золото Паралімпіади в штовханні ядра

Як відомо, цього року Україну на Паралімпіаді представляють 140 спортсменів у 17 видах спорту. Найбільше спортсменів представлено у плаванні та легкій атлетиці – 37 та 28 відповідно.