USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Воллес може піти з посади міністра оборони Британії, - The Times

Ріші Сунак готується змінити свою команду
Воллес
Бен Воллес
Джерело: відкриті джерела

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес може піти з посади. Ймовірно, це станеться восени. Про це повідомляє The Times.

За словами джерел британської газети, Воллес, який обіймав посаду за трьох прем'єр-міністрів, вважає, що він вже "дав відповідь на низку військових криз", тому його час на посаді підходить до кінця.

Видання зазначає, що Воллес став популярнішим серед британського суспільства за період повномасштабної війни в Україні, особливо серед консерваторів.

При цьому, за інформації видання, восени у Британії очікуються чистки в уряді, а Воллес не єдиний піде у відставку.

"Прем'єр Британії Ріші Сунак готується змінити свою команду, оскільки він намагається перезавантажити свій уряд перед наступними виборами після виснажливого початку перебування на посаді прем'єр-міністра", - йдеться у матеріалі.

Ймовірним кандидатом на посаду міністра оборони Британії є Джон Глен – головний секретар Королівської Скарбниці. Також на цю посаду можуть претендувати міністр безпеки Том Тугендхат та міністр закордонних справ Анн-Марі Тревельян.

Нагадаємо, під час саміту НАТО у Вільнюсі міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що Україна повинна більше дякувати партнерам за допомогу. Він зазначив, що "країни Заходу – не Amazon", і вони не можуть виконувати всі запити України.

Читайте також:
В уряді очікуються кадрові зміни: Рада може призначити нових міністрів вже в середу В уряді очікуються кадрові зміни: Рада може призначити нових міністрів вже в середу
Український скрипаль Удовиченко переміг на конкурсі імені королеви Єлизавети Український скрипаль Удовиченко переміг на конкурсі імені королеви Єлизавети
У Британії оголосили про дострокові вибори до парламенту У Британії оголосили про дострокові вибори до парламенту
100 ракет для ППО отримає Україна від Великої Британії за травень 100 ракет для ППО отримає Україна від Великої Британії за травень