USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

"Відлуння" насильства у Франції: У Шейцарії підлітки влаштували погроми

Поліція заарештувала семеро людей
Лозанна
Лозанна
Джерело: відкриті джерела

У швейцарському місті Лозанна поліція заарештувала семеро людей за вандалізм, влаштований за прикладом погромів у Франції. На відновлення порядку спрямували близько півсотні поліцейських, повідомляє АР.

Так, загалом у заворушеннях брали участь понад сотня молодих людей, які зібралися в центрі Лозанни у франкомовній частині Швейцарії 1 липня ввечері.

"Серед заарештованих учасників заворушень шість осіб були неповнолітніми, п'ятеро - з іноземним громадянством. Правоохоронні органи Лозанни розпочали розслідування, нагляд здійснює Прокуратура кантону У. Всього розбили кілька вітрин магазинів, особливо в районі Флон і на вулиці Рю де Женев", - йдеться у повідомленні.

Крім того, молодики кидали в поліцейських каміння бруківки та пляшки із запальною сумішшю.

Протести у Франції

У Франції заворушення тривають п'ятий день. У вівторок, 27 червня, вбили підлітка.

Хвиля насильства цими вихідними у Франції продовжувала стихати, проте погромники розбили двері будинку мера міста Л'Ай-ле-Роз (L'Haÿ-les-Roses, у регіоні Іль-де-Франс, департамент Валь-де-Марн, місто входить в Паризьку агломерацію), направивши до неї заздалегідь підпалений автомобіль.

Зокрема, бабуся 17-річного підлітка Наеля, застреленого поліцейським, закликала припинити заворушення, які тривають уже шостий день поспіль. Про це повідомляють французькі ЗМІ.

Жінка попросила учасників заворушень припинити трощити інфраструктуру й майно.

"Я кажу людям, які руйнують речі: зупиніться. Не бийте вікна, не трощіть школи, не трощіть автобуси. Зупиніться, це ж мами в автобусах, мами, які гуляють на вулиці", - сказала бабуся в ефірі BFM-TV.

Читайте також:
РФ намагатиметься посварити Україну та Польщу, – ексрадник міністра МВС РФ намагатиметься посварити Україну та Польщу, – ексрадник міністра МВС
Поляки посилили блокаду кордону України, а українці почали свою акцію. Фото, відео Поляки посилили блокаду кордону України, а українці почали свою акцію. Фото, відео
Може вдарити по самій Польщі: Варшава звернулася до протестувальників перед повною блокадою кордону з Україною Може вдарити по самій Польщі: Варшава звернулася до протестувальників перед повною блокадою кордону з Україною
Українські перевізники готують акції протесту на кордоні у відповідь на дії поляків Українські перевізники готують акції протесту на кордоні у відповідь на дії поляків