USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

ВАКС відправив під варту суддю з Броварів, якого спіймали на хабарництві

Суд визначив для Сердинського розмір застави в 1,5 млн гривень
СБУ та НАБУ викрили на хабарі суддю із Київщини
СБУ та НАБУ викрили на хабарі суддю із Київщини
Джерело: СБУ

Вищий антикорупційний суд відправив під варту суддю Броварського міського районного суду Київської області Володимира Сердинського на 60 днів. Про це стало відомо з засідання ВАКС, яке транслювали на YouTube.

"Суд визначив для Сердинського розмір застави в 1,5 млн гривень", – вказано у відео.

Раніше 5 жовтня Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою судді Броварського міського районного суду Київської області Володимира Сердинського.

У чому винний суддя?

27 вересня правоохоронці викрили на корупції суддю Броварського міського районного суду Київської області.

Сердинський вимагав 4 тис. доларів за "правильне вирішення питання" під час судового засідання. Гроші ділок мав отримати двома частинами. Про це повідомили в Службі безпеки України.

За даними слідства, суддя одержав хабаря від представника однієї зі сторін у цивільній справі. За це обіцяв ухвалити рішення на користь цієї сторони, розповіли у відомстві. Його викрили на гарячому при отриманні другого траншу неправомірної вигоди у розмірі 3 тис. доларів.

Частину грошей – одну тисячу доларів – він отримав раніше за ухвалення рішення про вимагання доказів у справі. Друга частина хабаря мала бути за ухвалення ним у цей день рішення про стягнення боргу на користь позивача.

Наразі досудове розслідування триває. За вказаною статтею судді загрожує від 5 до 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Раніше ми писали, що в низці областей України податківці та митники попались на хабарях.

В Одеській області чиновниця Державної податкової служби вимагала 5 тис. доларів у місцевого підприємця, її викрили. Також на корупційних схемах погоріли одеські, львівські та житомирські митники, які брали гроші з імпортерів та підприємців. 

Читайте також:
Російські генерали родом із України воюють проти своїх родичів та навіть неповнолітніх дітей Російські генерали родом із України воюють проти своїх родичів та навіть неповнолітніх дітей
ВАКС дозволив конфіскувати майно експрезидента ВАКС дозволив конфіскувати майно експрезидента "Мотор Січі" Богуслаєва
В Україні посмертно засудили бійця ЗСУ В Україні посмертно засудили бійця ЗСУ "Барса", який віддав життя на фронті: Деталі історії
Без електронних торгів: Одеська компанія будуватиме під Києвом військове кладовище за 1,4 мільйона гривень Без електронних торгів: Одеська компанія будуватиме під Києвом військове кладовище за 1,4 мільйона гривень