USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90

В Україні вийшла перша фотокнига традиційного вбрання

На 250 сторінках книги Ukraine Folk Fashion розквітли вишукані прикраси, чарівні українки та старовинні вишиванки
Фотокнига традиційного вбрання Ukrainian Folk Fashion

Фотокнига традиційного вбрання Ukrainian Folk Fashion

Джерело: відкриті джерела

Видавництво CP PUBLISHING випустило унікальну книгу Ukrainian Folk Fashion | Українська традиційна мода. Етнофотографія. До книги увійшли фотороботи фотографки Анни Сенік, яка працює у напрямку етнофотографії понад 11 років. Про це повідомляє UWN.

На 250 сторінках книги Ukraine Folk Fashion розквітли вишукані прикраси, чарівні українки та старовинні вишиванки, а також історія та українські традиції.

На знімках Сенік ожили народні вбрання Буковини, Гуцульщини, Київщини, Опілля, Поділля, Полісся, Покуття, Полтавщини, Волині.

"Кожну світлину супроводжує текстова історія етномистецтва та регіону", – розповіла засновниця видавництва CP PUBLISHING Люсія Бондар.

Текст для видання написав етнограф Юрій Мельничук.

Сама Анна Сенік каже, що кожна зйомка стала для неї казкою, яка оживала завдяки зусиллям людей, закоханих в українську культуру, тепер етнографиня планує популяризувати наші традиції за кордоном – крім української книга доступна і англійською мовою.

Нагадаємо, у 2022 році книга про культурну спадщину України увійшла до рейтингу найкращих видань за версією The New York Times.

Читайте також:
Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, - Веніславський Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, - Веніславський
В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували
На Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК: Інцидент перевірятиме спецпрокуратура На Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК: Інцидент перевірятиме спецпрокуратура
Торік було зафіксовано понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону Торік було зафіксовано понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону