USD
НБУ
36.67
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.50
Готівка
40.55
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.67
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.50
Готівка
40.55

В Україні стартував цілодобовий онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

Писати психологам можна з будь-яких питань, що викликають стрес: проблеми на роботі чи стосунках, переживання через війну, складнощі в регуляції гніву тощо
чоловік плаче_1
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

В Україні з 19 листопада почав працювати онлайн-чат психологічної підтримки, особливість якого, що він призначений для чоловіків. Про це повідомили на сайті Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Онлайн-чат запустив UNFPA за підтримки уряду Великої Британії та у співпраці з громадською організацією "Інноваційні соціальні рішення". Програма безоплатна, анонімна й цілодобова.

"Писати можна в TelegramViber або на сайті. Кваліфіковані психологи з багаторічним досвідом проведуть консультацію в текстовому форматі. На добу можна звернутися один раз, також є обмеження за часом розмови - не більше 90 хвилин. Писати психологам можна з будь-яких питань, що викликають стрес: проблеми на роботі чи стосунках, переживання через війну, складнощі в регуляції гніву тощо", - розповіли в UNFPA.

Програмна менеджерка UNFPA Альона Зубченко зазначила, що за результатами опитування серед чоловіків, яке організація провела влітку 2022 року, з’ясувалося, що 90% респондентів не мали досвіду звернення за професійною психологічною підтримкою в будь-якому вигляді.

"Чоловіки в Україні часто живуть з думкою, що мають розв’язувати свої проблеми самостійно. Через це не звертаються за професійною допомогою. Майже кожен третій українець перебуває у стані значного дистресу, при якому людина не в змозі адаптуватися до стресових ситуацій та спричинених ними наслідків", - зазначила Зубченко.

Психологічна допомога

Джерело: відкриті джерела

Психологічна допомога українцям

Повномасштабна війна в Україні кидає багато викликів усім українцям. Багато людей зараз переживають складну ситуацію та безвихідь. Однак слід знати, що є куди звернутись за допомогою.

З 24 лютого в Україні працює безліч колл-центрів, пунктів та установ, які надають психологічну та матеріальну допомогу постраждалим, займаються пошуком зниклих безвісти чи поверненням незаконно депортованих до Росії.

Підтримка

Більше про допомогу читайте в нашому матеріалі.

Новини за темою: Говорити бабусі, яка з котом та козою сидить на даху, "дихай, заспокойся" – абсолютно недоречно, – психологиня Юлія Любшина

Відзначимо, майже чверть населення України – близько 10 мільйонів людей – можуть страждати від психічних розладів у зв’язку з війною. Про це заявив представник Всесвітньої організації охорони здоров’я в країні Ярно Хабіхт, пише The Guardian.

За словами представника, розлади включають тривогу, стрес і посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), спричинений тривожними подіями. Крім того, на думку Хабіхта, додатково впливають на здоров’я українців і погодні умови, оскільки через постійний стрес знижуються бар’єрні функції організму, і ризик захворіти на простудні захворювання або грипом збільшується.

Новини за темою: В Україні хочуть реформувати ветеранську політику: Шмигаль назвав вісім головних завдань
Читайте також:
Фінляндія не дозволила екстрадувати в Україну російського неонациста Яна Петровського Фінляндія не дозволила екстрадувати в Україну російського неонациста Яна Петровського
Шпигував за ЗСУ та планував теракт проти мирного населення Одеси взамін на винагороду стати нардепом Шпигував за ЗСУ та планував теракт проти мирного населення Одеси взамін на винагороду стати нардепом
Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу
НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ