USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

В Україні не скасують заочну форму навчання, – нардеп Бабак

Комітет ВР виключив відповідну норму із закону
студенти

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Скасування заочної форми навчання для бакалаврів та магістрів у 2024 році не буде, повідомив депутат від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак у коментарі "Українським Новинам".

"Заочну і вечірню форму здобуття освіти ми не чіпали, прибрали (відповідні норми про скасування) рішенням комітету", – прокоментував він, чи залишилися в ухваленому сьогодні законі норми про скасування заочної форми освіти.

За його словами, ухваленим законом скасовується тільки набір на молодшого бакалавра.

Як відомо, раніше Верховна Рада ухвалила законопроєкт №10092 "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року".

За ухвалення законопроєкту в другому читанні проголосували 285 депутатів за мінімально необхідних 226.

До рішення комітету, про яке повідомив Бабак, законопроєкт містив норму про скасування заочної форми здобуття вищої освіти для бакалаврів та магістрів (для тих, хто вступить до вишу у 2024 році).

Раніше міністр освіти і науки Оксен Лісовий повідомив, що студенти, які нині навчаються на заочній та вечірній формах, зможуть завершити своє навчання.

Більш детально про закон, читайте в нашому матеріалі.

Читайте також:
Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги
Окупанти атакують українців 1,5-тонними авіабомбами Окупанти атакують українців 1,5-тонними авіабомбами
Російські генерали родом із України воюють проти своїх родичів та навіть неповнолітніх дітей Російські генерали родом із України воюють проти своїх родичів та навіть неповнолітніх дітей
Україна готова до травня надати власникам єврооблігацій план реструктуризації боргу Україна готова до травня надати власникам єврооблігацій план реструктуризації боргу