USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

В Україні 24% мостів перебувають у критичному стані, – Мінінфраструктури

Понад третина балансоутримувачів не володіє реальною інформацією щодо стану своїх мостів
аварійний міст
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

24% мостів в Україні перебувають у критичному стані – є непрацездатними або обмежено працездатними. Про це повідомляє комісія з перевірки стану мостових споруд, яка завершила свою роботу та представила остаточні висновки.

"Головне питання, на яке мала дати відповідь комісія, – який реальний стан українських мостів та які рішення необхідні, щоб попередити всі можливі ризики", – заявив віцепрем'єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Александр Кубраков.

Зазначається, що понад третина балансоутримувачів не володіє реальною інформацією щодо стану своїх мостів, а чверть усіх споруд в країні перебувають в критичному стані.

Результати роботи комісії, зокрема інформація щодо стану мостів та пропозиції щодо розв’язання проблем, будуть передані на розгляд Ради національної безпеки і оборони та Кабінету міністрів.

На основі результатів роботи комісії вже сформовані конкретні пропозиції. Зокрема, пропонується законодавчо закріпити пріоритетне спрямування коштів на реконструкцію або капітальний ремонт аварійних мостів серед інших обʼєктів дорожнього будівництва.

Раніше у Мінвідновлення заявляли про суттєві пошкодження мостів Патона та Метро в Києві.

Читайте також:
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим
Уряд виділить 18 млн гривень на виплати звільненим з полону Уряд виділить 18 млн гривень на виплати звільненим з полону
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
Уряд цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки Уряд цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки