USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

У Мінвідновлення заявили про суттєві пошкодження мостів Патона та Метро в Києві

У 2018 році під час обстеження експертами мосту ім. Є. Патона він був визнаний непрацездатним
міст Патона
Міст Патона в Києві
Джерело: відкриті джерела

Експерти з Мінвідновлення зафіксували суттєві пошкодження мосту імені Є. Патона та мосту Метро у Києві. Як інформує пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України в Facebook, днями розпочалася робота на об’єктах комісії з перевірки стану мостових споруд. 

"Перший етап оцінки стану мостів почався зі столиці. На черзі – мостові споруди в інших регіонах. Особливу увагу приділимо позакласним об’єктам з великою інтенсивністю руху та важливим з точки зору логістики і мобільності населення", – зазначив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

У відомстві додали, що першими об’єктами огляду стали міст Патона та міст Метро у Києві. Зокрема, експерти виявили суцільну корозію балок та головних елементів прогонів, поздовжні тріщини у поверхнях опор з утворенням сталактитних відкладень всередині, руйнування бетону, наскрізну корозію балок у місцях з’єднання з поперечними вузлами. 

Зазначається, що міст Патона та міст Метро мають пропускну здатність 150 тисяч транспортних засобів на добу, високу інтенсивність руху та значний вплив на економіку столиці. 

В Мінвідновлення також нагадали, що у 2018 році під час обстеження експертами мосту ім. Є. Патона він був визнаний непрацездатним. Огляд об’єкта згідно з регламентом мав відбуватися кожного року. Утім остання перевірка відбулася 2020 року.

"У січні 2023 року розпорядженням КМДА замовником робіт з реставрації мосту ім. Є. Патона визначено Службу відновлення Київської області. Проте балансоутримувачем об'єкта лишається Київська міська адміністрація, яка відповідає за належний стан. При цьому передача функцій замовника Службі відновлення у Київській області тривала понад рік", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що наприкінці серпня Служба відновлення у Київській області оголосить тендер на проєктування реставраційних робіт мосту ім. Є. Патона.

У відомстві також нагадали, що комісія з перевірки стану мостів в Україні була створена на виконання рішення Ради національної безпеки та оборони від 23 червня 2023 року.

Раніше повідомлялося, що Державна комісія з перевірки мостових споруд, створена на виконання рішення РНБО, визнала аварійним кожен десятий міст в Україні

Теги: Київ
Читайте також:
У Києві під час ремонтних робіт обвалився Дегтярівський міст: UWN дізнався, як це сталося У Києві під час ремонтних робіт обвалився Дегтярівський міст: UWN дізнався, як це сталося
Ексочільник Ексочільник "Київводоканалу" вкрав майже 65 млн гривень на початку російського вторгнення
Знайшли наркотиків на 50 млн гривень: У Києві викрили масштабне наркоугруповання. Відео Знайшли наркотиків на 50 млн гривень: У Києві викрили масштабне наркоугруповання. Відео
У Києві викрили У Києві викрили "детективне агентство", яке продавало інформацію про українців, – СБУ